Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen rossz? Lefeküdtem egy nálam kicsit idősebb férfivel, de ő tuti nem akar többet Lent

Figyelt kérdés
Azóta nem is keresett, én pedig egyre jobban kezdek oda lenni érte :/

2016. febr. 17. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Tanulj a hibádból. Ne legyél máskor naiv.
2016. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy hogy egy éjszakás kaland.

Sok ilyen pasi van. Ne is törődj vele. Ha csak erre kellettél neki akkor nem érdemel meg...

2016. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Keress mást, és mindenki jól jár.
2016. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem is fog keresni..

találkozgattam egy nálam 10 évvel idősebb férfival. és akkor este hogy megismertem szexelni akart velem de én nem. számtalanszor bepróbálkozott de tudtam hogy csak szexre kellek neki, sose feküdtem le vele ezért, mert én tényleg kedveltem. és nem csak szexet akartam tőle. és nagyon fájt volna ha kihasznál.

utoljára szilveszterkor részegen próbálkozott be, de nem lett szép vége. nem is beszélünk azóta.

2016. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

"kicsit" idősebb.....;)

ráadásul tini kategória

hülyekispitsa. kapcsolat már luxus? Megérdemled.

2016. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Fogd fel úgy volt egy jó közös éjszakátok..:))


Mi nők genetikailag a mocsok macsókra bukunk...

2016. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Erre én nem lennék ilyen büszke...
2016. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!