Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért küldött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért küldött smink nélküli képeket?

Figyelt kérdés

hali!

van egy lány, akinek bejövök, és ő is nekem, és küldözget mostanában smink nélküli képeket... most ez mit jelent?

jó vágom, ez így egy nagy semmi, de nem értem, miért...


16F/15L


2016. febr. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már kèpeket küldözget magáról az jó jel. Szerintem bejössz neki. Hacsak nem vagytok nagyon jó barátok ès ilyen közvetlen a kapcsolatotok. De szerintem inkább az első. ;)
2016. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy meg akarja mutatni hogy nem ronda hogy végre megdu... uhhm izééé összejöjj vele :DDD
2016. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy az elso randin ne vidd uszodaba
2016. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha tőle kérdeznéd meg?

Ő tudja,mi nem :)

2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy viszonylag sok sminket használ, akkor ez jót jelent :)

En csak olyan fiúnak kuldenek smink nélküli kepet ( pedog nem szokott vakolat lenni a fejemen) akit mar ismerek annyira, hogy meg merem mutatni, hogy milyen vagyok a smink alatt.

2016. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudja, hogy smink nélkül tetszik-e neked.
2016. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha Dominikának hívják a csajt, írj privátot ;)

Egyébként én jártam úgy lánnyal, hogy ő küldözgette napról napra magáról a képeket, hol sminkben, hol az nélkül, esetleg göndör hajjal, amit utált, meg mindig vasalta is. Aztán én szerelmes lettem, mert fiú és lány közt nincs barátság, és aztán jött a nagy pofára esés. Légy óvatos, sok lány képes ezzel őrjíteni a fiút, a végén szegény srác meg túl sokat képzel a dologba...

mellesleg én 27/f ő pedig 15/l, ezért gyanús, bár ki tudja... :D

2016. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!