Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » De sok leányzó írja itt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De sok leányzó írja itt, hogy "CSAK" légy határozott és főleg magabiztos! Mintha ez olyan-nagyon-könnyen menne, egyik napról a másikra. Ha valaki nem éppen ilyen, mégis hogyan válthatna "ilyen hót' egyszerűen" másik fokozatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, nem kötekedni akarok, még ha egyes korlátolt, vagy éppen unatkozó életformáknak esetleg így is jönne le.

2016. márc. 15. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Egyszerű elöször is fogad el h balfax vagy és ne akarj töb leni és többé leszel
2016. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nénikéd a balfax.


Jajj hozzád hasonlóan én is személyeskedtem, ohh bocsika.

2016. márc. 15. 10:44
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Azért kicsit bunkón jött le az utolsó 3 sorral is...


Ezek amiket írnak/íruk csak tanácsok. Nem muszály megfogadni.

És egyébként azt csak arra az egy beszélgetésre értve szoktam én írni nem azt hogy maradjon is olyan. Legyen az ember önnmaga de néha kell a bátorság az éltben.

2016. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki beismeri saját magának, hogy félénk, akkor megtette az első lépést a változtatáshoz... Amúgy meg azért írják, mert ők ezt várnák el egy fiútól, és ez egy akkora közhely, amivel akkor is jó választ adnak, ha lövésük sincs témával kapcsolatban...
2016. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Bea, melyiket gondoltad gonoszkának?
2016. márc. 15. 10:48
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
kedves kérdező te még magadat se tudod elfogadni te bunkó álat sohase lesz senkid:) én casak őszinte voltam
2016. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg azért írják, mert ők ezt várnák el egy fiútól."


Ez eddig tökéletesen rendben is van!


"Ez egy akkora közhely, amivel akkor is jó választ adnak, ha lövésük sincs témával kapcsolatban..."


Megragadtad (ezen véleményen vagyok én is) a lényeget!


Tipikus olyan válasz, amivel úgy mondasz (hárítasz?) valamit, hogy közben nem is tanácsoltál semmit. Ezt látni például a horoszkópokban is - bárkire igazak, aki éppen olvassa.

2016. márc. 15. 10:50
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedvetlen hatos válaszadó, te pedig olyan ostoba és sötét vagy, hogy elfelejtetted azt, hogy ismeretlenül nem köthetsz bele senkibe, mert az ég egy adta világon semmit sem tudsz a másikról, nem ismered őt, nem tudod kiről van szó, még egy árva fényképet sem láttál róla, nemhogy tudnád milyen ő valójában, kizárólag egy pár soros bithalmazt olvastál.

És ezen mindennemű alapot nélkülöző infantilis tipikus troll hülyegyerek vádaskodásod egyedül csak téged minősít.


Na szevasz! :D

2016. márc. 15. 10:55
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Aha... En se egyik napról a másikra valtottam. Persze nekem konnyebb volt mert a lányok a kulsomet alapbol szerettek de szo szerint ha mar raneztem egy lányra ugy remegtem mintha meztelen lennek a leghidegebb teli napon...

Szoval ajanlom hogy kezdj el beszélgetni.. Pl noltosokkal kutyát setaltato emberekkel buszra varo személyekkel...

Az első lar nagyon nehez lesz de 1-2 honap es belelehet jonni.....

Sok sikert!!!

16F

2016. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én csak őszinte vok hogy te még magadat se ismered
2016. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!