Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem vonzódom a lányokhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem vonzódom a lányokhoz is . De mivel még soha egy lányhoz sem kerültem közelebbi viszonyba, nem tudom hogy kezdjem el. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan kéne közelednem a lányokhoz? És hogyan kapok olyant aki viszont akarja? Ez nekem nagyon nehéznek tűnik.

2016. márc. 18. 14:53
 1/7 anonim válasza:
Hát nehéz is. Szerintem kezdetnek inkább keress hozzád hasonlókat az interneten, beszélgessetek. Attól, hogy "azt hiszed, vonzódsz a lányokhoz IS", miért érzed szükségét, hogy azonnal összegabalyodj valakivel?
2016. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig is voltak olyan emberek akik flörtöltek velem... elég sok lezbikus barátnőm van.. de valahogy egyiket sem éreztem elfogadhatónak... Bennem van egy ideál.. egy elképzelés.. Nemtudom... Pl tegnap is volt egy csaj nálunk, buliztunk, ő kezdeményezett mert tudja hogy én mit gondolok a lezbikus lányokról és nemítélem el őket de valahogy nem akartam... Gondolom ha én kezdeményeznék és nem más akkor talán másképp menne
2016. márc. 18. 15:56
 3/7 anonim válasza:

Szia kérdező!

Mégis milyen csajok jönnek be?írhatsz privátba is :-)

2016. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezeken nem is kell kattogni, ha lesz úgy valaki akkor azt úgyis tudni fogod. Kár a dolgokat túlbonyolítani. De ha ez a dolog..èrzèsek règi "lefolyásúak" akkor próbáld meg. Magadnak is tartozol ennyivel. Ha dominánsabbnak èrzed magad akkor kezdemènyezz te ilyen egyszerű. Mièrt kène mindenkinek a bugyijába bejutni?! ^^ Èrted. Ha erre találsz mèltó emberkèt,tudni fogod. Ès adsz is esèlyt a dolgoknak. Tapasztalat.
2016. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Írj nekem ☺
2016. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy vonzódsz a lányokhoz.. Csak a barátnőid hatása, nagyon elfogadó vagy, talán lázadó is vagy. Még ez idővel kiderül.
2016. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy reszben lazadok is de en mar unom az eddigi monoton dolgokat.. nekem kell valami uj amiben kiteljesedhetek egy ideig :)
2016. márc. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!