Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Én nem értem h miért csinálja a volt pasim. Néha amikor meglát elkezd fujjogatni. És én azt is tudom h engem elmond mindennek. (De amúgy ő csalt meg engem és azóta nem is beszélünk.) De volt az is h írt egy levelet és leírta h ő még mindig szeret. És utána én irtam egy levelet neki és ő meg széttépte. És azt üzent h hagyjam békén. És én ezt nem értem ,tudnátok segíteni ?( Ja amúgy suliba járok.)

2016. márc. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fèltékeny
2016. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már nincs semmi köztünk. tavaly bepróbálkozott de én visszautasítottam.sztem ez hülyeség volt mert még szeretem de most már csak köszönünk egymásnak meg úgy haverilag gondolunk egymásra (sztem)
2016. nov. 10. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség ilyenel foglalkozni lépj tovább és ne foglalkoz vele amúgy szerintem féltékeny 21F
2017. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá, csak figyelmet akar..csak utálja a gondolatát hogy valaki mással legyél.
2017. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván féltékeny a srác.
2017. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!