Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik évfolyamtársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik évfolyamtársam, hogyan tovább? Szerintetek mit tehetnék/tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég bejelöltem, visszaigazolt, aztán elkezdtünk beszélgetni. Még nem szólítottam le. Ha a barátnőivel lenne vagy a suliban vagy a menzán, akkor ha leszólítanám vagy köszönnék neki, akkor mi lehetne a barátnőinek az első reakciója? Pár napja voltam színházban a sulival, ahol a barátnői is ott voltak, közvetlenül mögöttem ültek. De volt még egy barátnője, akivel csak utána futottam össze, de mivel őt nem ismerem, ezért elmentem mellette. De olyan volt, mintha nézne. Szerintetek tudhatnak rólam vagy beszélhetett a barátnőinek rólam? Utalt már arra a lány, hogy fussunk össze a suliban, aztán egy másik nap én hoztam fel, de akkor meg mondta, hogy nem.

2016. márc. 19. 14:59
 1/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Tipikus, szokd meg a nőktől. Egyel beszélsz, és a 10-20-30 barátnője pedig minden lépted figyeli, és leadják a drótot. Ez nem feltétlen rossz, félreértés ne essék. Menj csak oda hozzá, ne zavarjanak a barátnői, tökösnek és határozottnak kell lenni, az sose baklövés! Hajrá!
2016. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor néhány előny mellett tudja már a hátrányomat is: cigizek, energiázok, szerencsejátékozok. Utóbbi kettőről próbálok leszokni, mert nagyon függő voltam azokból, cigi meg napi 2-3 szál. A feszültség ellen jól jön.
2016. márc. 19. 15:28
 3/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Akármilyen is vagy, az vagy te. Ez ne téged gátoljon. Ha neki nem tetszel a dolgaiddal, akkor úgyse lenne semmi. Akkor majd találsz olyat, akit bizonyos dolgok se zavarnak. Ha meg tud róla, de leakarsz ezekről szokni, akkor pedig köze nincs hozzá. Támogathat benne, max ennyi. Maradj mindig önmagad
2016. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezekről már le akartam a szokni, a cigit meg akkor próbálnám meg letenni, ha mondaná, hogy nagyon zavarja.
2016. márc. 19. 15:38
 5/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Csak magad miatt tedd le! Volt hogy leraktam nő miatt a cigit, aztán idővel rájöttem: minek? Ő is mondta hogy nem zavarja. De ha zavarta volna, max a közelében nem csináltam volna. Ha úgy érzed le akarsz szokni, tedd meg, ha nem, akkor max az ő szféjárát tartsd tiszteletben, és ennyi. aranyszabály barátom
2016. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haverom mondta, hogy van pasija, de nincs jó kapcsolatuk, úgy hogy sokáig kellene várnom.
2016. márc. 19. 17:42
 7/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Nézz körbe, sok lány van még!
2016. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm!
2016. márc. 19. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!