Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert? Miert? Miert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert? Miert? Miert?

Figyelt kérdés

Szoval a kerdest itt fejtenem ki de lehet hosszu lesz es ezert elnezest kernek mar most 😏

Miert van az hogy ha élőbe ismerkedem--> jah hogy nem lehet 😞 mikor latok egy normalis lányt meg ő is a telóját babralja... Vannak meg nem mobil fuggo normalis csinos lányok??

Hol bujkálnak??

Szoval a 2. Ha neten ismerkedem ugy 5 perc utan küldök a csajnak kepet majd a valasz mekkora a kukacod?? Szoktal erre meg arra jarni mert találkozhatnánk...

Nos igen.. Ezutan meg beszelek veluk hatha van mit rajtuk megmenteni de hat ok maguk se tudják hogy milyenek...

Majd jott az idősebb korosztály akik tul cukinak es gyerek arcunak titulalnak es ezert elhajtanak 😞

Mit kene tennem?? Komolyan mar nincs normalis lany a foldon aki szerelemből öleli/puszilja a másikat es nem kényszerített divatból 😞 mert sajnos ez divat h ki hany fiúval volt 😞...

16F



2016. márc. 20. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert. Mert. Mert
2016. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors es "hasznos" választ.

Varom a további véleményeket es hozzászólásokat. A zold kez azert ment nyugi 😄

2016. márc. 20. 13:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Keres a 14 koruli csajok kozott van itt egy par ma is kommenteltek sokan hozzad nem is olyan kicsik es nemelyik normalisabb mint az idosebbek
2016. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
igen ezt alá tudom irni amit az utolsó mond ugyanakkor nagyon fiatalok tehát nyilván 16 éves srác benne is megvannak a vágyak a fizikai kapcsolatra is és azt egy 14 évessel nem fogja nyilván kivitelezni ezért keresek en is inkabb min 15 éveseket csak azok meg mar tok hulyek...17/F de nagyon együtt érzek veled kerdező
2016. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nyomkodom a telóm..:D

És nem vagyok olyan, mint amit leírtál:)

De a mi sulinkban többen is vannak ilyenek:) 16/L

2016. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszi a kommenteket es tudom h amit most irok az borzasztó de nem 1 olyan 13-14 eves lánnyal talalkoztam aki azzal dicsekedett h "tobb kukit fogott mint kilincset"...

Es talan eddig 3 normalis lányt találtam de ok az orszag masik végében elnek 😞.

2016. márc. 20. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen a mai világ:)- vannak normális lányok/nők ezek mellett:)

De lehet te keresed rossz helyen:) egyébként igazad van, vannak ilyen "értelem" lányok ,- de a fiúk..😣🔫(inkább őket hagyjuk is..)

16 évesen nem 18-20 évesekkel kell beszélned mert teljesen más az életelképzelésünk.., és jó, hogy kisfiúnak néznek, hozzájuk képes az vagy, hidd el:D

Ráérsz még:) 16 éves vagy élvezd az életet!;)) ne görcsösen akarj bnőt, majd jön amikor jönnie kell, mikor nem is számítanál rá!😄

17/l

2016. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden lány ilyen, de tény, hogy keresni kell őket. Nem tudsz mit tenni. Ismerkedj tovább, és lehet, találsz valakit. 17/L
2016. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most mert baj az? Megfogja a tiedet is talan meg be is rakhatod neki ha nekik ez kell akkor ez kell
2016. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Lehet most tul nyalas leszek de a mai világnak megfeleloen fogok fogalmazni 😊 én azt szeretnem hogy életem végéig csak ehy lany fogdosa a kukim (mielott a humor heroldok lecsapnak 😄 nem az anyámra ertettem mikor kis koromba segített pipilni 😄)

Persze tudom ilyet lehetetlen talalni de hat nah azert jo lenne mar 😋

2016. márc. 20. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!