Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyen hülyeségeket kérdezni, de ez mostmár feltűnt nekem. Egy lány az évfolyamtársam volt általánosban, akkoriban nem igazán foglalkozott velem, sosem voltunk se haverok, se semmi, talán ha két szót beszéltünk egymáshoz 8 év alatt. Általános óta több év eltelt már, azóta sem lettünk haverok, továbbra sem kerültünk beszélőviszonyba, az elmúlt években max háromszor botlottunk egymásba az utcán, de mindannyiszor rámköszönt, és így történt ez ma is, úgyhogy mostmár gyanakszom. Mi a véleményetek?
2016. ápr. 5. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Haver, csak köszönt neked, mert osztálytársak vagytok -_-

Ne képzelj bele sokat :D

2016. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*évfolyamtárs
2016. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen jó képzelőerőd van neked...

Egy koszones nem a világ. Az semmi. Csak köszönt mert évfolyamtársak voltatok

2016. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szent Balázs,püspök és vértanúk.

Én...😱 hagyjuk.Kikészít.

2016. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!