Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk most titeket szeretnélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk most titeket szeretnélek hallani. To MIT figyeltek meg elöször egy lányban? Tetszik nekem egy fiu és azért szeretnem megtudni nagyon .

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 07:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. arca

2. viselkedése

3. alakja

2016. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha vadidegen az utcán akkor 1. alak 2. arc 3. viselkedes ha ismerem mondjuk latasbol akkor 1. viselkedés 2. alak 3. arc 4. baráti kör
2016. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Arc segg hajszìn szemek öltözködés alak.
2016. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én elsősorban az arcát nézem meg, aztán az alakját és ha lehetőség van rá figyelem a viselkedését, a jellemét, meg az alaptermészetét. Ha már ismerkedésnél tartok akkor a belső tulajdongait figyelem.


De nálam legelőször az arc a fontos. Az alak az másodlagos lehet akár sovány akár duci akár sportos, ha arcra nem jön be igazán akkor lehet bármennyire is jó alakja, nem fog külsőre megfogni. Ha esetleg ismerkedésre kerül sor akkor persze változhat a szitu, ha megtudom hogy kedves meg jófej, és intelligens akkor persze változhat a dolog mert nálam a belső többet számít.

2016. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk kicsit szines a haja ahoz MIT szóltok?vagy as olyanokat nem nagyon szeretitek?
2016. ápr. 19. 09:39
 6/17 anonim ***** válasza:

1) arc

2) arc

3) arc

.

.

.

Másnap: 1) arc

2) arc

3) pocak, derék

2016. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát milyen színes? Ne világítson a sötétben! Normális színe legyen. Akár szőke, barna, fekete. De rózsaszín meg ilyen, azért inkább ne! De, ha jól áll, akkor simán!
2016. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kedves hatos!

hogy kell érteni hogy "másnap"?

2016. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jo hogy kérded ezt én she nagyon értem hogy " másnap".
2016. ápr. 19. 11:57
 10/17 anonim ***** válasza:

A vonaton szoktam látni lányokat, ha első alkalommal látok egyet, aki tetszik, akkor azt nevezem első napnak, akkor csak az arc. Aztán, ha a második nap is látom, akkor megint arc, aztán ugye pocak, derék.


Amúgy pont azért van kint a nevem, hogy meg lehessen szólítani. És nem krix-krax, hanem egy beteg név, de legalább magyar, ráadásul ilyen létezik. Szóval tessék azt használni, ha kell valami tőlem, nem a kommentem számát. Köszönöm! :P

2016. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!