Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik itt még olyan aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik itt még olyan aki nem érzi magát érettebbnek a koránál?

Figyelt kérdés
Már felnőtt vagyok de itt majdnem minden kérdésben olvasom,hogy a kérdező érettebbnek érzi magát a koránál. Én vagyok az egyetlen aki tini korában nem érezte magát érettebbnek?? Sok mindennek éreztem már magam pl. másnak vagy furcsának de érettebbnek sosem.. meg se fordult a fejemben. Miért hiszi itt mindenki olyan érettnek magát?

2016. ápr. 21. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Például én. Sokszor inkább éretlenebbnek tartom magam a korosztályomhoz képest.
2016. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem magam érettebbnek. Sőt :) 16 éves vagyok most, és olyan jó gyereknek lenni még.
2016. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanannyi évesnek érzem magam, mint amennyi vagyok  14/l
2016. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt elhinni nem akartam hogy annyi idős vagyok amennyi. Most érettségi előtt érzem úgy, hogy a 19 évem illik hozzám. Mondjuk több ember mondta már hogy érettebb vagyok a koromnál (nem külsőre) de én sose éreztem így:D
2016. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én éretlenebbnek érzem magamat a koromnál. :D
2016. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fejlődni mindig lehet, de háát gyakorlatilag a mai 30 évesek értelmesebek mint az 50 évesek, szóval így nemis lehet megmondani hogy meik korosztálynak mien a szintje..
2016. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én. Már rájöttem, hogy a kor és az ész között nincs párhuzam. Persze éreztem magam érettebbnek de azt elsősorban azért mert sz@r válaszokat, hazugságokat halottam másokkal, egyszerűen tudták befolyásolni és megfélemlíteni kortársaimat. Ez máig így van még nálam idősebbeknél is. De cserébe ők érettebbek más téren, hatékonyabban tanulnak vagy dolgoznak, de kevésbé találják a kiskapukat.

Ha valakinek jó agya van az nyilván többet fog tanulni az évek alatt de attól nem vagy érettebb, hogy eltudsz beszélgetni pár idősebbel.

A kedvencem mikor valaki full érettnek hiszi magát amiért ő otthon ül anyu szoknyája alatt és szabályok közt él. Aztán hozzá nem mer szólni egy ellenkező neműhöz.

2016. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Firedoom ***** válasza:
Jelen, bar ez téma függő. Előfordul, hogy hülyének érzem magam, néha meg zseni vagyok, de érettebb biztosan nem.
2016. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!