Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy egyedül, szüzen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egyedül, szüzen fogok meghalni. Mi lehet bennem a hiba?

Figyelt kérdés

Gyakran utazom, a szüleim gazdagok, de nem kényeztetnek el teljesen, nem vagyok egós, nagyon kedves, néha már már túl kedves és naív vagyok. Rengeteg ismerősöm van, dohányzom, iszom, tépek, viszont egyiket sem viszem túlzásba.


185 cm magas vagyok, vékony, sportos, de nem vagyok nagyon izmos. Barna göndör hajam van, dekicsit pávásra van vágva. Önbizalmam, és önbecsülésem a béka segge alatt van. A legtöbb lány cukinak tart, de senkinek nem kellek. Nem szakadt cuccokban, hanem zara, supreme cuccokban járok, és ápolt is vagyok, gyakran eljárok bulizni, kocsmákba, deákra, de így sem jön össze semmi. Egész életemben csak 1x csókolóztam és ez volt a max.


Beszélgetni, ismeretlennel nehezen megy, idő kell hozzá, de egy idő után, minden lánnyal a barátzónában kötök ki.


Kezdek aggódni, hogy valami komoly gond van velem, csak nem tudom

, hogy mi. Hiába próbálkozom mindig pofára esek. Szánalmasnak gondolom magam egy kicsit, hogy ilyen adottságokkal sem vagyok sehol.


17F



Képet csak lányoknak küldenék, ha kértek


2016. ápr. 27. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak 17 éves vagy,előtted az élet, ne sírjál mint egy fürdősk**rva
2016. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen de a barátaim mind túlvannak ezeken a dolgokon, én pedig teljesen üresnek érzem magam, hogy nem volt semmi gyerekes általános sulis kapcsolatom:(
2016. ápr. 27. 16:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2016. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lany vagyok 16 eves kuldj egy kepet:)
2016. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz 15L
2016. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Még fizetős lányhoz elmehetsz! :) XD
2016. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

17 éves vagy. Mit akarsz? Inkább élj! Bár ahogy látom már szinte az összes romboló dolgot megtaláltad amit lehet. Már csak a játékgépezés van hátra....

Ha nem görcsölsz ezen a témán és csak lazán éled az életed nem foglalkozol vele ,akkor fogod bevonzani a nőket. (Szerintem)

2016. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Küldesz képet?
2016. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ne tépj be, kb 2x anyi esélyed lessz, és ezek a műlányok elkerkerülenek, de a cigit is tedd le inni ihatsz de havi max1x bax be komolyan töbször ne!, és ha gazdagok vagytok nem ac pár miliót hobira:'D?
2016. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt, és mindig érdekesnek tartom, mikor a 13-14 éves kori szerelmeikre emlékeznek egyesek. És az osztályunkban sokan már elvesztették. Én pedig még csak nem is csókolóztam, jóformán semmi ilyen tapasztalatom nincsen. Párszor odajöttek már hozzám, mikor egy koncerten táncoltam, metrón, utcán, boltban, szerintem inkább a szexre mentek a célzásaikból ítélve, de tök mindegy, mert annyira menekülök ilyen szituációkból és nagyon zavarban vagyok, hogy nem is adtam meg semelyiknek elérhetőséget.

És bár nagyon szeretném, ha lenne barátom, kíváncsi vagyok, hogy milyen csókolózni, vagy lefeküdni valakivel, és sokszor iszonyat bénának érzem magam emiatt, nem gondolom, hogy 17 évesen minden el van veszve. Lehet, hogy egy-két hónap vagy év múlva lesz valaki. Ezt sosem lehet tudni. Azért is nehéz szerintem 17 évesen fiúkén találni valakit, mert a legtöbb 16-17 éves lány kicsit idősebbet szeretne, amit megértek, mert jobban vonzanak engem is a 20-22 évesek, de persze nyilván sokan vannak, akik nem így gondolják. Szóval tudom, hogy aggasztó, de tuti lesz valakid, majd hozza az élet. Gondolj bele, bár ritka, de van olyan, aki mondjuk csak 25 évesen talál valakit, nekünk még van időnk.

2016. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!