Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg a telefonsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a telefonszámát, vagy valamilyét? (holnap ballag, hamar kéne)

Figyelt kérdés
Hogy indítsak a lánynál? 16 vagyok. Segítsetek!

2016. ápr. 28. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd el valamelyik barátjától.
2016. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem jó, mert elárulnák neki. Meg szerintem túl őszintétlen.
2016. ápr. 28. 14:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és mostanában kicsit nyomulós voltam sajnos. Hogy legyek szimpatikusabb?
2016. ápr. 28. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérd el most, majd elkéred. :D
2016. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha elballag, akkor hogyan?
2016. ápr. 28. 15:02
 6/8 anonim válasza:
Ha most nem kéred el, vagy nem hívod el valahova, többet nem lesz rá lehetőséged. Bár holnap is elég elfoglalt lesz. Ma kellett volna. Én is jártam így. Én tudtam is a számát, de akkor már nem érdekeltem, mikor már nem jártunk egy iskolába.
2016. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma akartam, de nem jött össze és van barátja. Nem akarom szétszakítani őket, a kapcsolatok 80%-a szakítással végződik, egyszer majd szétmennek maguktól is, addig csak beszélgetésről lenne szó. Szóval hogyan?
2016. ápr. 28. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:

„a kapcsolatok 80%-a szakítással végződik, egyszer majd szétmennek maguktól is"


De akkor miért próbálkozol? Akkor ti is szakítanátok. De szerintem ők se fognak, mert nem véletlen, hogy együtt vannak, hanem azért mert szeretik egymást. Na ezért nem szakítanak.

2016. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!