Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy szerezzem meg a telefonszámát, vagy valamilyét? (holnap ballag, hamar kéne)

Hogy indítsak a lánynál? 16 vagyok. Segítsetek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefonszám, elérhetőség, lány, ballagás

2016. ápr. 28. 14:50  Privát üzenet  

A válaszok
Kérd el valamelyik barátjától.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2016. ápr. 28. 14:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az nem jó, mert elárulnák neki. Meg szerintem túl őszintétlen.

# 2/8Időpont 2016. ápr. 28. 14:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és mostanában kicsit nyomulós voltam sajnos. Hogy legyek szimpatikusabb?

# 3/8Időpont 2016. ápr. 28. 14:59 Privát üzenet
Akkor ne kérd el most, majd elkéred. :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2016. ápr. 28. 15:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha elballag, akkor hogyan?

# 5/8Időpont 2016. ápr. 28. 15:02 Privát üzenet
Ha most nem kéred el, vagy nem hívod el valahova, többet nem lesz rá lehetőséged. Bár holnap is elég elfoglalt lesz. Ma kellett volna. Én is jártam így. Én tudtam is a számát, de akkor már nem érdekeltem, mikor már nem jártunk egy iskolába.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2016. ápr. 28. 15:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma akartam, de nem jött össze és van barátja. Nem akarom szétszakítani őket, a kapcsolatok 80%-a szakítással végződik, egyszer majd szétmennek maguktól is, addig csak beszélgetésről lenne szó. Szóval hogyan?

# 7/8Időpont 2016. ápr. 28. 15:10 Privát üzenet

„a kapcsolatok 80%-a szakítással végződik, egyszer majd szétmennek maguktól is"

De akkor miért próbálkozol? Akkor ti is szakítanátok. De szerintem ők se fognak, mert nem véletlen, hogy együtt vannak, hanem azért mert szeretik egymást. Na ezért nem szakítanak.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2016. ápr. 29. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkértem egy lány telefonszámát. Ilyenkor hogy kéne sms-ekkel levennem a lábáról?
Fíúk/Férfiak! Ha nektek szimpatikus egy lány/nő, emellett néha látjátok is egymást, de eddig csak barátok voltatok, mennyi idő múlva kéritek el a telefonszámát vagy hívjátok el randira?
2 napja adta meg egy lány a telefonszámát . Felhívhatom már? Ha igen akko hogy beszéljek úgy hogy könnyen jöjjenek a szavak? :D
Most adta meg a telefonszámát, felhívjam?
Nem merem elkérni a csajok telefonszámát, ha beszélgetünk, mert félek az elutasítástól. Mennyire vall ez gyenge jellemre?
HOgy kérjül el egy lány telefonszámát?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!