Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 19 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 19 eves fiúnak felkeltheti érdeklődését egy 15 eves lány?

Figyelt kérdés
Kilencedikes lány vagyok es van egy végzős srác, akivel meg a golyataborban ismerkedtem meg, ott beszelkedtunk párszor, de ezen kivul semmi sem volt. Helyesnek tartottam eddig is, de nem is gondoltam ra hogy o bármikor is többnek gondolt volna mint egy gólya. Viszont többször előfordul mosolyogva nez, ramkacsint es elgondolkoztam rajta hogy észrevett. Most leszek 16, nem sorolom magamat be semmilyen kategóriába, mert szerintem mindenkinek mas az esete, az viszont tény, hogy testileg fejlettebb vagyok mint egy kilencedikes. Szerintetek lehet hogy tetszem neki?
2016. ápr. 29. 17:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*beszelgettunk, elnézést, figyelmetlensegi hiba.
2016. ápr. 29. 17:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,igazából 2 év múlva már elfogadható lesz a korkülönbség,most még soknak érzem.
2016. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy tetszel neki.
2016. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából en ugy gondolom, hogy lehet tetszem neki, csak nem tudja hova tenni a korkülönbséget, ezert sem kezdemenyezett meg komolyabban. Hiszen egy vele egyidős fiú valószínűleg, hogy el szexuális életet, hozza tartozik a kapcsolatahoz, míg tudja, hogy nekem meg egyenlőre, egy ideig biztos, hogy nem.

Párszor ugy gondolom, hogy működhetne, mert volt előtte egy velem egykorú barátom, akivel nem végződött jol a gyerekessege miatt, es tudom hogy idősebb fiút szeretnek, de buktatója a dolognak az is, hogy o mar önálló életet el, míg nekem megvannak a határaim, amit megengednek itthon.

2016. ápr. 29. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Okosan gondolod,pont abban a korban vagy amikor még idősebb fiúkkal nem szabad kapcsolatot létesíteni,mert egészen mások az igényeiteket.

Később ez már nem számít,ha Te is a felnőtt kor közelében leszel.Addig inkább saját korú fiúk figyelmét kelts fel,amúgy se m árt a tapasztalatszerzés,később hasznát veszed majd.

2016. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 why007 válasza:
Ne parázz ezen, én akkor kezdtem a gimiben amikor a barátom végzős volt, és semmi problémánk nem volt ezzel, tökéletesen megértjük egymást még ma is :) Ha agyban/lélekben egyben vagytok akkor a számok nem fognak számítani :)
2016. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszolóval értek egyet.... Ebben a korban a 4év korkülönbség sok. Ő még épphogy felnőtt, de már felnőtt ember, te meg mondhatni, a gyerek és a nem gyerek határán vagy. Én 19 évesen nem tudnék egy 15 éves lányt komolyan venni. Bár lehet,te felérsz agyilag egy 18 évessel, nem tudom,de általánosságban igaz.


"testileg fejlettebb vagyok mint egy kilencedikes"

Ez meg nagyon kevés egy kapcsolathoz, ez nem megfelelő érv.

2016. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezert sem tudom eldonteni, hiszen en is gyereknek tekintem magamat mellette.

A testi fejlettséget pedig a "felkelthettem-e az érdeklődését" részéhez írtam, hiszen ezt nem tudom eldonteni. :)

2016. ápr. 29. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: De jobb esetben nem tested kelti fel az érdeklődést...

Persze egy szemrevaló test mindenkinek tetszik, de az érdeklődés ennél több. Akinek a tested kelti fel, azzal foglalkozni sem érdemes.

2016. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy elképzelhető. :)
2016. ápr. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!