Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez jelent valamit? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez jelent valamit? Vagy csak én szeretnék mindenáron beleképzelni valamit?

Figyelt kérdés

A második legnépszerűbb gyorsétteremláncnál dolgozom. Van egy munkatársam, egy fiú, a múltkor együtt voltunk konyhán. Nem igazán szoktunk beszélgetni, de amikor az ember már 8 órája ott áll, jönnek olyan hülye solgai, hogy köszönget a másiknak, aki fél méterre áll. Ő is mondta nekem, hogy szia, de én nem voltam benne biztos, hogy nekem mondja, ezért rákérdeztem, és mondta, hogy igen. De nem ez a lényeg. Egymással szemben álltunk (de nem néztünk egymásra), ő nézett a vendégtér felé. Kb fél perccel a sziázás után megszólalt, hogy "szép vagy". Én azt hittem, hogy az egyik kasszás lánynak mondja, mert ott ment el előttünk. Mondtam, hogy "nem is figyel". Mire ő mondta, hogy nem neki mondta. Erre megkérdeztem, hogy akkor kinek? És mondta, hogy a vendégnek. Kinéztem, és egy 40-45 körüli átlagos külsejű nő állt csak ott.


Ez most mi volt? Tényleg a vendégnek mondta volna? Vagy szarkazmusból mondta volna szintén a vendégnek? Nem olyan volt a hangsúlya. Vagy mi?



2016. ápr. 30. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak nem vágtad le elsőre és inkább azt mondta, hogy a vendégnek. Neked szánta.
2016. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább rád értette, csak szarkasztikusan válaszolt.

De ez a "szia, szép vagy" a legaljább lúzer típusú ismerkedés. Neked ez bejön?

2016. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!