Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan müködik ez a sürgösségi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan müködik ez a sürgösségi fogamzásgátló tabletta, jol használtuk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdekes dolog történt.. a barátnömmel voltam együtt a tegnap , ment eg kissebb játszadozás.. nincs szo sexröl. Amikor én végeztem ... vagyis végzett a dolgommal , letörültem meg minden a cuccot.. utána kb 5-10 percre átt tértem azö felére és mondhatni jött az ö része amit alsonemü allat direktben csináltam.. Aznap este derült fell a kéréds , hogy vajon a kezem volt e alaposan megitsztitva , kerülhetet volna-e oda a cuccbol.. Nem szarkazotunk , ma be is vett egy sürgössségi fogamzásgátlot , viszont az mi kép müködik lehete ebböl baj.. ? Mivel nekünk nem volt arra semmiképpen esély hogy direkt a cucc fellövelödjön , hanem max került belöle az ajkakra.. a tabletátt kb rá 18 orára vette be. ELöre is köszönök minden megtisztelö választ.

#fogamzásgátló #sperma #kénysztetés #nemi szerverk #testi érintkezés.
2016. máj. 26. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt felesleges volt a barátnődnek ekkora hormon dózist bevenni, hiszen kb. a 0-val egyenlő az esélye a terhességnek.
2016. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Komolyan felírta az orovos egy valszeg kiskorú lánynak? Egy ilyen sztorival?

Vagy már orvos nem is kell eseményutánni tabihoz?

Egyébként jól használtátok...de nem fog jót tenni a lánynak.

De teljesen felesleges volt...

2016. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá papir..
2016. máj. 26. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
De, kell :D
2016. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ehez nem kellet... ideadták a gyogyszertárban... mindegy ez most lényegtleen , csak nagyon bisztosra akartunk menni..
2016. máj. 26. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit adhadtak a nődnek...de egy esemény utánni tabletát orvos ír fel. Mivel akárki nem is veheti be. Főleg, hogy fiatal lányról beszélünk.
2016. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek mik lehetnek az elsö jelek arra hogy minden jol megy , vagy milyen változások lehetnek és mennyi idöre rá ?
2016. máj. 27. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:

"A tabletta bevétele befolyásolhatja a menstruáció idejét, előrehozhatja a vérzést, de az is lehet, hogy akkor jön meg, amikor vártad. Magas hatóanyag-tartalma miatt felboríthatja a ciklust, menstruációs problémákat, elhúzódó vérzést okozhat - éppen ezért nem javasolt gyakori használata.


Mint minden gyógyszernek, az esemény utáni tablettának is lehetnek mellékhatásai, így például a bevételét követő napokban előfordulhat émelygés, szédülés, hányinger, de jelentkezhet alhasi görcs, vérzés is."


Magyarul húzzatok el egy retkes nőgyógyászhoz! Nem tudom mit adhattak nektek a gyógyszertárban, de jobban jár a lány ha elmentek.

Máskor meg ne legyetek retardáltak....

2016. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A mai tabikban már nincs akkor lórugásnyi hormon mint régen. Emlékszem mikor gimiben a barátnőm vett be ilyet... 1 hétig otthon maradt hányni.
2016. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!