Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátom barátnőjébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 16:07
 1/10 anonim válasza:
92%
Szar ügy.. ._.
2016. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el
2016. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
A szerelemhez 2 ember kell, ez max tetszés vagy fellángolás, ha már beszéltél vele egyátalán
2016. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A Tengerész ***** válasza:
100%
Tudom hogy hülyén hangzik, de a szerelem irányítható. Szeress bele valaki másba! Amúgy semmi sem olyan múlandó mint a szerelem. 71 évesen már a nevére sem emlékszem azoknak akikbe 20 évesen "halálosan" szerelmes voltam. Hidd el így van!
2016. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nézd meg a Love actually c. filmet. :) (a magyar címe: "Igazából szerelem")


Abban van egy hasonló szituáció, egy frappáns megoldással :)

2016. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Megvárod amíg elhagyja a haverodat, manapság már úgy sincsenek igazán tartós kapcsolatok.
2016. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%

Igaza van annak, aki azt írja, hogy várj. Előbb-utóbb felszabadul. De semmiképp se mozdulj rá, még akkor sem, ha Ő is viszonozza a dolgot. A legjobb barátod csalódni fog benned és "nem kapod majd vissza". A csaj meg 1-2 hónap/év múlva "sehol sem lesz". Helyette meg lehet még 28.

Dj. voltam. Ragadtak rám a csajok. Még matyóhímzésnek sem kellett lennem, mert ugye én voltam "A DJ."

De egy hármas aranyszabályt mindig be tartottam és vissza gondolva a legjobb volt, amit tehettem.

Idegen csaj, vagy ismerős csaja = szabad.

Haver csaja = Rezeg a léc, de ügyesen ok.

Barát, testvér nője = FUUUUUL TABU.

Amíg együtt vannak.

Olyan viszont 2x is volt, hogy a legjobb barátomnak bejött 1-1 csaj, de nekik Ő nem kellett. Én viszont mind a kettővel összegabajodtam. Na, az viszont fejvakarós. 18 voltam. Viszont nagyjából 18 éve még ismerősök sem vagyunk a sráccal, nemhogy legjobb barátok...

2016. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szar ügy!

Én még azt sem mondanám, hogy várd meg míg elhagyja a barátodat, mert ilyen esetben az sem mindegy, hogy ki hagy el kit.

Ha a lány hagyja el és te lecsapsz rá, a barátod aki még szereti őt, biztos nem fogja díjazni és vége a barátságotoknak.

Ha a barátod hagyja el és a lány még szereti, akkor meg esélyed sincs.

Abban az esetben működhetne a kettőtök dolga,- hogy a barátságotok is megmaradjon - ha kölcsönösen elhidegülnének egymástól, de ez a legkevésbé sanszos.

Mondanám, hogy próbáld meg magad lebeszélni a lányról, de a szerelem nem így működik.

Ezért azt tanácsolnám, hogy gondold át, mennyire fontos a barátságotok, mennyire vagytok igaz barátok és ennek alapján dönts, mert egyiküket biztos elveszíted!

Egyébként a lánnyal már beszéltél?

Egyáltalán, lenne nála esélyed egy komoly kapcsolatra?

Mert nehogy felrúgd a barátságot és két szék közül a pad alá essél!

2016. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,el kell felejteni még a gondolatát is.lehet,hogy kis szenvedéssel jár,oszt kész!Ettől leszel gerinces.
2016. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
31%

Fiú vagy lány vagy :-) Ha lány vagy akkor érdekes helyzet is kialakulhat :)


Amúgy meg maradj csak vele barátságban. SEMMI TŐBB.


Megtalálod majd te is a párodat és akkor ez az érzés szépen átalakul egy kellemes szimpátia érzésé.


Még az sem biztos hogy szerelmes vagy belé lehet csak vágyakozol rá. Sokan ősszekeverik a vágyat a szerelemmel. nem mindegy az hogy szeretne valaki valakit vagy pedig szereti is.


Egy jó barátság tőbbet ér mint hogy elcseszd az idétlen vágyaid miatt egy stabil alapokon álló barátságot.

Minden esetre mond el a barátodnak hogy neked is be jőn a csaja. és gratulálj neki hogy talált egy normális kedves lányt. A mai világban nagyon ritka a normális nő. És mond el a barátodnak bízhat benned még ha adott lenen a lehetőség akkor sem élnél vissza a helyzettel. Csak egyszerűen ez az érzés van benned és kész. ennyi

2016. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!