Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elfogadnátok egy lányt ha a hasa szőrös lenne?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szőrös a hasam a köldököm alatt sajnos sötét szőr, de nem akarom leszedni nehogy rosszabb legyen. Nem tudom így elfogadnak a fiúk.

2016. máj. 29. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
egy kép sokat segítene
2016. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.. Éppeszű ember nem ragad le ilyesmiken, mert ha olyan komoly lenne, akkor is ez egy megoldható gond.. :) Szóval nyugi :D

17F

2016. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2016. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
nem lesz rosszabb ha leszeded,ha gyantával leszeded jó ideig tart és amúgy ez a borotva erősít is csak tévhit
2016. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom kedves utolsó.. Én voltam olyan hülye hogy nekiestem borotvával, azóta még jobban undorodok magamtól :D Nekem csúnyább lett a borotvától 16/L
2016. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz rosszabb, ha leszeded.
2016. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a derekamnal vannak pici szorok, ha rovid felso van rajtam, elegge lathato, igy le szoktam gyantazni. Eleg sotet a hajam, gondolom, azert is erosebb a szorom is mindenhol. A hasamon ilyen pici pihes, az annyira nem zavaro, legalabbis nem szolta meg meg csak regebben 1 fiu, de o csak haver volt es viccbol. De az is leszedheto, ha zavar. Ha egy fiunak emiatt nem kellesz, akkor az annyit is er. A szor eltavolithato, de nem hiszem, hogy ilyen farkasszor lenne, az mar durva.:)

Egyebkent bikini kivetelevel lehet ugy oltozni, hogy ne lassak. Osztalytarsamnak is elegge szoros a hasa, a hata is, de le lehet szedni es nem latja senki, meg ne hordj haspolot pl.

Egyebkent ha napoztatod, vilagosodik akar ki is szokul.:)

2016. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotváltam, és csak rosszabb lett, szal nem hülyeség, hogy a borotva csak erősíti, nálam nagyon is igaz!
2016. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretek vkit, akkor elfogadom. Nem akarok olyan felszínes gyökér lenni hogy fúj szőrös a hasa az nem is divat, akkor nekem nem kell.
2016. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!