Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt még barátom. Undorodo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom. Undorodom magamtól. Eljutok valaha arra a szintre hogy lehet pasim és boldog leszek?

Figyelt kérdés

Aki ezt végig olvassa,annak nagyon köszönöm .

Nem önsajnáltatás céljából írok. 17 éves lány vagyok és még nem volt barátom,nem is csókolóztam. Tudom, hogy még előttem az élet meg minden.

Hiába lenne olyan fiú aki szeretne összejönni velem, ugy érzem nem vagyok hozzá elég jó.

A barátaim is mondják hogy szép vagyok,jofej vagyok, nem mindennapi ember stb.


Hiába hívtak randira,nem mertem elmenni mert féltem hogy csalódni fog bennem .


Én kb undorodom magamtól. Nem merek senkivel összejönni mert úgy érzem jobbat érdemel a másik fél .

A személyiségemet még elviselhetőnek tartom de a külsőmet nem.

174 cm magas vagyok,viszonylag jó alakom van (rendszeresen sportolok)

Derékig érő barna hajam van, és nagyon sötét barna szemem. Normálisan öltözködöm. Úgy átlagos vagyok.

De nem tökéletes a fogsorom (fogszabályzás folyamatban)

A bőröm se szép,irigylem azokat a korombeli lányokat akik tökéletes hibátlan bőrrel rendelkeznek.

Illetve sok problémám van azzal, hogy mivel sötét szemem és hajam van,a szőröm is az.

Persze szőrtelenítek de sosem lesz olyan szép bőröm mint akiknek világos . A karom is barna szőrös ,de nagyon érzékeny így nem tudok vele mit kezdeni. A hasamon szintén van , hiába szőrtelenítem ettől függetlenül undorítónak tartom magam.

Közel a 18-hoz már nagyon vágyom a szerelemre..

Csak félek,hogy amíg nem fogadom el magam addig más se fog engem.

Minden önbizalmam elvették a testi hibáim.

Képes leszek valaha arra hogy elfogadjam magam és elhigyjem hogy szerethető vagyok?

Van valami tanácsotok esetleg?

Előre köszönöm a válaszokat ,és elnézést hogy ilyen hosszú lett.

17/L



2016. jún. 4. 16:09
1 2
 1/13 Zero the hero ***** válasza:
100%
Megadatott néhány lehetőség, te elszalasztottad, majd idejöttél panaszkodni, vagy hogy is van ez? A legközelebbi ilyen lehetőségnél embereld meg magad és ragadd meg, az élet rövid ahhoz, hogy minden ilyen alkalmat eldobjon magától az ember
2016. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, valóban szükség lenne arra, hogy elfogadd magad, és szeretni tudd saját magad. Az változtatna a kisugárzásodon, máris sokkal vonzóbb lehetnél más emberek szemében. Úgyhogy próbáld a fejedben ezt valahogy lerendezni.
2016. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálom magam rávenni. Szerintetek elfogadhatóak ezek a hibák?
2016. jún. 4. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon minimális dolgok szerintem. Mindenkiben vannak kisebb-nagyobb szépséghibák. Még mindig fontosabb szerintem maga a személyiség, és a stílus.
2016. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Minden önbizalmam elvették a testi hibáim. " Nem tudom, vetted-e észre, hogy egyetlen egy testi hibádrol sem tettél emlitést, csak adottságaidrol. Azok pedig igazán elfogadhatoak.
2016. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. az emberek fele észre se veszi, vagy leszarja az ilyen szépséghibákat, nem ettől leszel vonzó vagy csúnya.

2. ilyen dolgok miatt hisztizel, amikor más embereknek sokkal nagyobb problémái vannak. van egy haverom aki 159 centi és semmi esélye nincs a lányoknál...na akkor ő mit szóljon?

3.el szalasztod a lehetőségeket a saját hülyeséged miatt, mert nem tudod megemberelni magad, akkor nem értem mit problémázol, hisz ez kizárólag a te sarad.

4. ha mások is látják hogy elégedett vagy magaddal, még vonzóbb leszel a fiúk számára.


nem ismerkedés céljából, de ha küldesz magadról képet, esetleg tudok tanácsot adni.

2016. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2016. jún. 4. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar a szőröd, gyantáztasd. Csak nem nő vissza olyan gyorsan. Amúgy meg ezekkel elég átlagos lányt írtál le a hibáiddal kapcsolatban. Az hogy 174 cm vagy és sportolsz rendszeresen, azzal már ki is vágtad magad a jobb nők kategóriájába csak megsúgom. Fogai meg nem olyan sok embernek tökéletesek. Sőt...

Amúgy meg arra gondolj hogy vannak olyan lányok akik 80-90 kilósak, bűn rondák, büdösek, primitívek és mégis van barátjuk :D És boldogok.

Szóval ne nagyod aggódjál ezek miatt. Másrészt meg ugye ha már egy fiú elhív téged randira, az azt jelenti hogy bejössz neki külsőleg. Amiatt hogy még így aggódsz is magad miatt, még aranyosnak is mondanám a belsődet szóval ez is tetszeni fog a fiúknak hogy nem vagy elszállva magadtól :)

Én azt mondom hogy ilyen tulajdonságokkal még neked kellene válogatnod a fiúk között. Szóval nehogy belefuss az első férfi karjaiba, mert azt érzed hogy ő elfogad és más nem fog. Ezt a hibát nehogy elkövesd!

21F

2016. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 5. 10:57
 10/13 $pumika$ ***** válasza:

Gyantáztasd magad, barátnőm kozmetikus, ha gondolod megadom az elérhetőségeit :D

És azt mondják, hogy a fogszabályzós lányokat jobban szeretik a pasik, mert bő nyállal szopnak

és amúgy próbáld meg elfogadni magad

2016. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!