Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl végre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl végre a szakításon?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk a volt barátommal, egy jó ideje szakítottunk már. Ő átnéz rajtam, amikor elmegy mellettem, lehetünk egymástól 20 cm-re, akkor sem köszön. Már barátnője is van.. holnap lesz a születésnapja, és most ez lehet, hogy gyerekes, de nem szeretném látni, hogy milyen képeket rak ki neki a lány. Mit csináljak? Már nagyon szeretnék végérvényesen túllépni rajta, és már nem vagyok belé szerelmes, de érzem, hogy nem léptem túl teljesen. És minden alkalommal, amikor meglátom, egy kicsit még fáj.. Persze, próbálom magam lefoglalni és nem gondolni rá, de ez nem egyszerű, mert eszembe szokott jutni, és sokszor látom is. Igen, tudom, hogy most jön a nyár, de félek, hogy a szünet alatt is végig ezen fogok rágódni, pedig lehet, hogy soha többet nem beszélünk már.

Valami nagyon jó módszer kéne arra, hogy végleg elfelejtsem. Van valami ötletetek?


2016. jún. 6. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
tiltsd le az üzenőfaladról. Nincs sok vissza a suliból. Nyáron ismerkedj, lógj sokat a barátokkal, esetleg dolgozz, gyűjts élményeket. Ne adj magadnak időt a kínlódásra.
2016. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!