Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hagy békén az exem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy békén az exem, mindenkit ellenem hangol, tönkre akarja tenni a jelenlegi kapcsolatom. Mit tudnék csinálni? Hogyan állítsam le az exet?

Figyelt kérdés
Az exemmel távkapcsolatban voltunk 1 évig. Ezalatt alig találkoztunk. A vége felé egyre többet veszekedtünk. Nekem hiányzott a törődés, az hogy mellettem álljanak. Mivel alig találkoztunk, ezért küldözgettünk pár pikánsabb fotót egymásnak. Most ezekkel a képekkel mocskol be ismerőseim előtt. Jelenlegi barátomnak is elküldte, de őt nem érdekli.

2016. jún. 16. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Küldd el te is a fotóit esetleg :3

17F

2016. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
egy újabb példa miért nem szabad senkinek sem intim képeket küldeni... De amúgy, ha ő képeket küldöztetek miért nem zsarolod vissza te is?
2016. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De egy szánalmas!! Ha ennyire durva szólj a rendőröknek és jelentsd fel. Ez valami szinten zaklatás,főleg hogy a te saját privát képeidet küldözgeti,amihez semmi joga és te sem engedted meg neki.
2016. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 likebike ***** válasza:
Ritka egy gyökér lehet.Te ne süllyedj le az ő szintjére.Ha az ismerőseid közül valakinek egy dióhéjnyi agya is van,akkor figyelembe se veszik.A barátod pedig rendes,ha nem érdekli,ezt így kell csinálni.Annyit megírhatsz annak a fafejűnek,hogy semmit nem ér ezzel a viselkedéssel,gyerekes,amit csinál és ha,amíg jártatok,nem tett semmit,hogy mozduljon a helyzetetek,akkor most nincs miért sírnia.
2016. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3. kommentelőnek igaza van. Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de fenyegesd meg rendőrségi feljelentéssel. Ez lényegében már sérti a jogaidat szóval...
2016. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 likebike ***** válasza:
Amúgy nem értem,miért küldözgesse másnak a csávó képeit?1.Senkit nem fog érdekelni(99% biztos);2.Tudom,lány vagy és bocs a kifejezésért,de ne válj te is "paraszttá" azzal,hogy ezt teszed.Röhögni fog,hogy sikerült felhúzzon és valamilyen szinten törődsz is vele,mert vele foglalkozol,hogy küldözgesd a képeit.Ha nem reagálsz ezekre a szánalmas,óvodás provokációra,akkor abbahagyja vagy bekerül a diliházba,mert nem keltette fel a figyelmed.
2016. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a képküldözgetésbe belekapaszkodhatsz, édesanyám a Debreceni Javítóintézetben (nem jut eszembe a teljesen pontos neve, este van már) dolgozik, és van ott négy srác (jó családi hátterekkel, elit gimnáziumokból, nagy jövővel), akik hasonló miatt kaptak 2 évet.
2016. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eléggé el voltam keseredve ez miatt. Nem hittem volna róla, hogy ilyen paraszt. Ha továbbra is próbálkozik, hogy bemocskoljon, elmegyek a rendőrségre. Egyébként 19 éves vagyok.
2016. jún. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!