Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem zavaró?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, ha a kérdést nem jó kategóriába írtam ki, de nem nagyon találtam neki megfelelőt...

Szóval az utóbbi időben néhány fiú azzal a szándékkal küldött nekem üzenetet, hogy a fenekemről/mellemről kapjon képet. Elutasítottam őket, nem fogok fűnek-fának magamról képeket küldeni. Volt, aki eleinte nagyon kedves és jófej volt, elbeszélgettünk, aztán a végére neki is kép kellett. És ez annyira kiábrándító... Jó, megértem, hogy ebben a korban a fiúknak vannak "szükségletei", de annyira rossz érzés és éretlen viselkedésre vall, hogy csak ennyire becsülik meg a lányokat. A többségnél ezt tapasztaltam.

Félreértés ne essék, nem komoly kapcsolatokat és szerelmet szerettem volna, szimplán egy jót beszélgetni és mégis ez lett a vége. Arról már ne is beszéljünk, hogy mennyire a külsőségeket nézik. Profil alapján ráírnak az emberre, aztán máris a seggéről kell kép. És az még a jobbik eset, ha kezdésképp dumálnak az illetővel, mielőtt a "tárgyra térnének". Persze miután elutasítottam az egyik ilyen fiút, kitörölt és nem válaszolt a további üzeneteimre. Még a végén én éreztem rosszul magam...

Tehát manapság ennyire gerinctelenek lenének a fiúk? Többségük valóban képes úgy képet kérni egy másik lányról, hogy közben van barátnője? És akkor még csodálkoznak sokan, hogy 15-16 éves lányok inkább idősebb fiút/férfit választanak? Én már nem lepődök meg semmin, komolyan...



2016. júl. 3. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
altalaban amilyen az ember kulseje olyan a belseje is de amugy nem szabad ennyire altalansitani vagy akkor tedd oda hogy tisztelet a kivetelnek vagy akinek nem inge ne vegye magara stb mert igenis vannak normalis sracok csak minket meg a hulye lanyok vezsnek semmibe
2016. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez tényleg zavaró....sok ilyen tapló van.


"És akkor még csodálkoznak sokan, hogy 15-16 éves lányok inkább idősebb fiút/férfit választanak?"

Viszont ez nagyon rossz indoklás. Nem ezért választanak idősebbet,hanem azért, mert túl nagy kislánynak érzik magukat, ez pedig eléggé szánalmas.

Ez önmagában nevetségesen hangzik,hogy 15 éves lány FÉRFIT választ magának....

Idősebbek között is vannak olyanok,mint amilyenről írtál, és fiatalabbak között is normálisak.

2016. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen ilyenek a fiúk,egyszer egy fiúval ismerkedtem,meztelen képet kért tőlem,nem akartam küldeni és aztán vége lett az ismerkedésnek.
2016. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sem a külsőm, sem pedig a belsőm nem olyan, hogy folyamatosan ilyen kérésekkel bombázzanak. Ezzel arra szeretnék célozni, hogy nem teszem ki mindenem, sőt mi több önbizalom hiányos is vagyok. És igen, persze vannak kivételek, mint mindig, de számomra annyira kiábrándító, hogy kevés normális velem egykorú fiú van és ahogy észrevettem, ez lányokra is igaz egyaránt. Megint csak a külsőségek, legyen a pasi izmos, kigyúrt, helyes, menő, szuper stb, de nem veszik a lányok észre, hogy az ilyenek csak játszanak velük, a hátuk mögött vagy 5 csajjal kavarnak és képeket kérnek róluk.
2016. júl. 3. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit "művi" a kérdés.

A legtöbb fiút ha megkérdezed, akkor arra panaszkodnak, hogy a lányokat csak a jó szerelés, a kocsi és az anyagiak érdeklik.

S most jössz azzal, hogy a fiúk képet kérnek a berendezéseidről.

Szerinted a te siralmad mennyivel megalapozottabb, mint a srácoké?

Ha nem akarsz ne küldj képeket - majd küld más! Sajnos(?) ez így működik...

2016. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!