Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13/F vagyok és nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13/F vagyok és nagyon tetszik 1 lány. Szerelmet vallottam neki de csak chaten, mert alapvetően nem megy ilyen szituációban a nyílt beszéd. Azt mondta, hogy van fiúja, de szerintem csak elterelésnek. Küzdjek érte, vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elterelés, kérdezz rá egy barátnőjénél hogy van-e tényleg barátja. Kérj tőle találkozót és említsd meg neki még egyszer,hogy mit érzel iránta, csak így tudhatod meg amit akarsz. Lehet, hogy nem megy ilyen szituban a dolog, de meg kell próbálnod, másképp nem igazán sikerülhet.
2016. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy barátnője nincs akinek említi meg eltér az ismerősi körünk.
2016. júl. 10. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél Emo, úgy is jó életkorban vagy :D
2016. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bonnie2019 ***** válasza:

Remélem még aktuális a dolog. Először is ne égesd le magad, szóval döntsd el, hogy tetszel-e neki. Tehát gondolj vissza arra, hogy adott-e jeleket. Ha látsz esélyt arra, hogy tetszel neki akkor ne add fel. De igazából, ha majd szól neked és egyértelmű jelet ad arra, hogy szállj le róla, akkor semmi értelme. De amúgy milyennek ismered? Ha szerinted simán behazudna egy olyat, hogy már foglalt, akkor ez egyértelmű jel arra, hogy nem vagy az esete. Ha viszont szerinted nem hazudik akkor ne vidd túlzásba, de a lányok szeretik a gesztusokat. Pl ha a srácok a pillantásukkal figyeli őket, ha bizonyos szituációkban megvéded vagy segítesz neki stb.

Én küzdenék érte, és nem hagynám annyiban. :)

Sok sikert, remélem tudtam segíteni! :)

2016. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!