Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudom lerágott csont,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudom lerágott csont, meg minden, de szerintetek ha egy lány ír nektek, az ciki? Én mindig azon az érven voltam, hogy a fiú legyen az, aki kezdeményez. Szerintetek? Mennyi a maximum korkülönbség, ami szerintetek előfordulhat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előre is köszi!:)

16/L


2016. júl. 13. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a kezdeményező nőket.


23 vagyok. 16 alá nem megyek, 35 főlé sem.

2016. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem egyszer tettem már meg az első lépést én is nő létemre. Abban nincs semmi ha csak ráírsz, és beszélgetni kezdesz vele. A te korodban a pasi maximum 3 évvel legyen idősebb, később ez persze kitolódhat.
2016. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? egyenjogúság van ha 1 nőnek kell valami szerezze meg
2016. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
2016. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai vilagban mar nem az;)
2016. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy a kor. (na jó, azért 16 alá nem illik menni, meg nagymamikat sem egészséges "üldözni", de érted :D )

Az meg, hogy a fiú kezdeményezzen, még onnan való szokás, amikor a nők nem játszották a hülye fejüket, és félmondatokat hintegettek el, hogy "úgyisbiztosrájönhogydugnám", hanem elég nyíltan közölték egymással, hogy ez van, azt utána a nőci próbára tette, hogy mennyire komoly. Most meg mi van? "zomg te is nézed a gotot? dugjunk omg LÁJKOLT FÁSZBUKON ZOMG LÁV".

2016. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
max 2 évvel legyen idősebb a srác, de persze ez alkatfüggő
2016. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!