Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt? Hogyan kérjem el a telefonszámát?

Figyelt kérdés

Mit mondjak mikor leszólítok egy lányt, hogy ne legyek tolakodó és ne hozzám zavarba? Rögtön kérjem el a számát vagy beszélgessek el vele előtte? Bocsánat csak még sosem jöttem úgy össze lánnyal, hogy nem ismerem és nekem kell ismeretlenül leszólítanom.

17/f



2016. júl. 15. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, majd bókolj neki, végül kérd el a számát.
2016. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miért fontos elkérni számát mindjárt az elején?
2016. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább kérd el az email címét, az nem annyira privát zóna mint egy telefon. Ha érdekled megadja és várni fogja h írj.

Amugy mindenképp várd meg a reakcióját. Ha mosolyog, és a szemedbe néz nincs gond.

Próbálj vicces lenni, de ne idióta, ha érzed zavarba hozod, mert ugy beszélsz v olyan a szitu üsd el valahogy.

-szia, most borzasztóan zavarbahoztál a mosolyoddal, de hamar megtudnám szokni. Mosoly. -sűrűn jársz erre?

A reakciójából kiderül. Ha beflegmázik, akkor haggyad :)

Megne kezdj el mindenért bocsánatot kérni, még a levegővételért is. Tök normális hogy a szád hangképző szerv is, és mivel társadalomba élünk használhatod, míg mást nem sértesz vele. Persze az ilyen vadidegenes utcán ismerkedésnek mindig van egy kis rizikófaktora...főleg ahogy a nők nagy százalékba felfogják. Persze van akinek ez imponál, sőt le is blokkolnak, ha határozottan röviden kinyögödmit akarsz. Nekem tetszett anno egy csaj, egy utcával lejjebb lakott. Beszélgetünk párszor, aztán én hazafelé jövet belefutottam. No gyorsan le is akcióztam, köszöntem, leszolitotam egy percre, elmondtam, mi a szitu, menjünk el valamikor valamerre...hát nem mondot nemet, de elkezdtett keríteni...uhh most neki nem jo, hétvégén programja lesz...ami igaz is lehet, nem agyaltam rajta, mondtam oké, akkor jövőhéten öszehozunk vmit, mosolyogtunk és mentünk a dolgunkra...persze sose lett belőle semmi. De az improvizálásnak egvan a hatása.

2016. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VASSZAKÁLL ***** válasza:
Ne kerddel a teloszamat mer az fizetos XD inkabb facebook
2016. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!