Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha messengeren próbálsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren próbálsz "vicces és pimasz" lenni, de az egyik ilyen üzidre a csaj nem ír vissza, akkor valszeg megsértetted/komolyan vette?

Figyelt kérdés
Hogyan kérsz egy ilyen után bocsánatot messengeren?

2016. júl. 18. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen meg,

FIgyelj tudod, hogy nem írtam komolyan és egy kicsit túlzásba vittem, szóval elnézést szeretnék kérni tőled..

Bocsánt :3


De ha ennyi nem jut az eszedbe, akkor értelmes egy ember lehetsz..

2016. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd visszaír, hogy milyen kis szánalomkupac vagy hogy azt hiszed ennyitől megsértődik. :D


Én azt szoktam utána írni, hogy csak vicceltem, vagy hogy irónia.


Bocsánatot kérni picit később is lehet.


23/F

2016. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahogyan viccesen írj, na meg valószinüleg nem is azért nem ír vissza, szóval csak annyit hogy "csak vicceltem, valaki itt túl komolyan gondolta? :D " ilyesmit :)

De először inkább várj, lehet hamarosan írni fog magától is :)

De bocsánatért ne akarj esedezni az a legrosszabb, mert azzal már csak egy picsogó kiskutya leszel.

2016. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!