Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek csevegni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek csevegni egy lánnyal facebook-on?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon nem tudom a lány telefonszámát, és nem is fogok vele találkozni egészen szeptemberig. Szóval személyes beszélgetés kizárva. Szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom hogyan kezdjek neki a témának. Ráköszönhetek, hogy szia mizu, meg ilyenek, de akkor valószínűleg azt gondolná, hogy akarok valamit, ami mondjuk igaz is, de ő valószínűleg úgy gondolná hogy mást akarok. Mármint... Ha valakire ráköszönünk azt céllal tesszük ugye. Nyilván van célom, de nem kezdhetek azzal, hogy bejön nekem, mert kicsit fura lenne neki, hiszen már vagy másfél hónapja nem dumáltunk...

Na jó ezt nagyon túl magyaráztam. Egy a lényeg: próbálok vele valami normális beszélgetést létrehozni, de nem tudok, mivel nincs aktuális téma amiről beszélgethetnék vele. Ha még menne az EB, és mondjuk egy magyar meccs lenne, nyilván ráírhatnák, hogy "Szia, nézted a meccset?" És elindulna a beszélgetés, akár új témák keletkeznének. Olyankor már könnyen találnék témát. De a legelsőt nem tudom elkezdeni... Mit írjak hát neki, ami értelmes, és logikus, és érezze, hogy céllal írtam rá, nem céltalanul? (Persze nyilván amúgy is van egy célom, de azt mint már megpróbáltam kifejteni, nem akarom facebook-on közölni).


Remélem mindenki érti mit akarok. Vagy legalább remélem egy mondatom érthető volt a szövegemen belül.


Előre is köszönöm, ha rám szántad drága idődet!



2016. júl. 18. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2016. júl. 18. 14:56
 2/8 anonim ***** válasza:

"Szia, hogy telik a nyár?"

"Szia, mit tervezel nyárra? Mész valahova?/Voltal mar valahol?"

Nem kell ezt tulbonyolotani

2016. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy fel akarom kelteni az érdeklődését.
2016. júl. 18. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg, hogy tud-e ajánlani jó fesztivált (még ha nem is akarsz menni). Ha igen, akkor máris továbbviheted a beszélgetést zenei ízlés, koncertélmények irányába.


Egyszer egy srác valami eszméletlen szar szöveggel írt rám, és bár nem voltam kapcsolatkeresős időszakomban, annyira imponált a bátorsága, meg hogy ennyire beszélgetni akar, hogy elmentem vele randira. Szóval légy bátor! Ha más nem, szeptemberben tudtok beszélgetni élőben is.


Csak ne kapkodj.

2016. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm. :)
2016. júl. 18. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hé csaje! Dugunk egy jút? :D 17/L
2016. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Végül is ez is ad egy témát! XD Csak talán nem a legmegfelelőbbet :D
2016. júl. 18. 18:40
 8/8 anonim válasza:
Egy "dickpic" mindig beválik, szeretik a bulák.
2016. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!