Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a sráccal azt, hogy nem szeretném?

Figyelt kérdés

Van egy srác(az első,akinek bejövök) De én nem szeretnék kapcsolatot, pluszban nem is jön be,teljesen más,mint én.Ő viszont meg van róla győződve,hogy neki lettem teremtve.

Érveltem neki azzal,hogy nem akarok kapcsolatot,érveltem neki azzal,hogy nem is olyan vagyok,amilyennek látszom,érveltem neki azzal,hogy nehéz eset vagyok,emiatt felesleges próbálkoznia. Semmiből nem ért,2 hetenként újra előrukkol az ötleteivel.Azt azért mégsem mondhatom neki,hogy "Nem kellesz,bocs". Viszont egyszerűen az udvarias ötletekből kifogytam.Nem szeretnék durva is lenni(megbántani úgyis minden alkalommal megbántom),mert amúgy jófej,és nem erőszakos.

Kérem,ha van ötletetek írjátok! :)

Köszi!


2016. júl. 20. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Közöld vele egyenesen, hogy mi a helyzet, ne kertelj. Neki is jobb, ha tudja hányadán álltok.
2016. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idő során megkedveled
2016. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!