Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14-15 éves lányoknak mennyir...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No Name 80 kérdése:

A 14-15 éves lányoknak mennyire tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés

Éppen azon vagyok, hogy vállig (talán később tovább is) megnövesszem a hajam, mert ha a metált szeretem akkor úgy is akarok kinézni, de ez nem lényeg, hanem azt szeretném tudni hogy ez mennyire tetszik a 14-15 éves lányoknak?

(olyannal ne gyertek hogy ne növesszem meg vagy hasonló mert így is olyanra fogom amilyen tetszik, tehát ez nem befolyásolja csak jó lenne tudni). Olyasmi lenne mint ez


[link]



2016. júl. 24. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár én már kiöregedett 16 éves vén szipirtyó vagyok, azért bátorkodok válaszolni, mert 1 év alatt nem sokat változott az ízlésem.

Én szeretem a hosszú hajat, de az ennél valamivel rövidebbet. Kb az a hosszúság ami egy átlag emósnak van, de nem egészen az a fazon.

2016. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Később talán ilyenre. Csak említsétek meg, hogy nektek melyik HAJ tetszik jobban. (Ő a kedvenc zenészem :D)

[link]

2016. júl. 24. 23:01
 3/22 anonim válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik a KÖZEPES hisszú haj fiúknál.:) Az amit belinkeltél elöször,nekem az az ideálom.xD

Igaz a barátomnak rövid haja van.:) De ez arctól is függ,hogy kinek hogy áll

2016. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira tetszik, de nemrég elkezdtem egy sorozatot, amiben az egyik srácnak olyasmi haja van, mint az első linken található frizura, és az ő arcával és karakterével nagyon bejön :) Ezt így azért írtam le, mert lehet, hogy a képen lévő férfin nem tetszett, de egy bizonyos személynek tök jól állhat. Továbbra is az első képről van szó. A második valószínű senkin nem jönne be. 14/L
2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Annyi hogy az amit először linkeltem az a minimum amekkorát szeretnék és egy kicsit göndörebb a hajam
2016. júl. 24. 23:16
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

#1 csak azért írtam 14-15-öt mert én is 14 vagyok és nem sokára 15. Persze minden korosztály válasza jó és tudom hogy vicc volt de azért mondom hogy 16 évesen is fiatal vagy még sok évig

2016. júl. 24. 23:20
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

Nekem nem jön be a hosszù haj egy srácon

:/

2016. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindenki hülyének néz mindig de... Imádom ha egy sráccnak hosszú haja van... Nekem még a második id bejön sőt! Lehet hosszabb is😂

14/l

2016. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jol néz ki bàr amikor olvastam hogy metàlos vagy kicsit furcsànak talàltam a képet ( én is többnyire azt halgatok ) aztàn amikor meglàttam a màsik képet gyorsan le is esett hogy miért azt vàlasztottad, bàr őszinté szolva valahogy egy metàlos sràc és egy ilyen sàrmos macsó képe valahogy nekem nem megy egy lapra xd A lényeg az hogy ez sajàt vélemény, a kérdés egyenként változó bàr szerintem a veled megeggyező zenei stilusu vagy bàrmilyen rock, metàlos csajnak bejön a hosszú haj.

Viszont azt még hozzà tenném hogy mint irtad: nem érdekel ha valaki azt irja vàgd le mert szar,

Mindig lesz egy olyan làny akinek bejön ez a gondolkodàsi mód és ez a zenei és élet stilus .

2016. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. ^^

Pont tegnap láttam egy olyan hajú srácot gördeszkázni, aki az első képen van. És egyből megjegyeztem magamban, hogy milyen jól néz ki :3

Aztán mikor mentem haza láttam, hogy a szomszéd lépcsőházba megy be *.*

2016. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!