Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljes önbizalom hiány, javaslat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes önbizalom hiány, javaslat?

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok es eleg nehezen ismerek meg lanyokat, mivel ahoz kepest keveset jarok olyan helyekre ahol megismerhetnek valakit. Viszont ha megis meglatnek valakit aki tetszik, egyszeruen nem merek oda menni. Nemmegy. Tudok beszelgetni lanyokkal igazabol vicces is vagyok es meg csunya se(masok elmondasa szerint), de ezek ellenere nem megy az elso lepes, egyszeruen nem. Rengeteg lehetosegem volt de sose mertem lepni. Talan azert mivel nincs onbizalmam kulsommel kapcsolatban. Valami javaslat? Koszi.

2016. júl. 28. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mások szerint ha nem, vagy csúnya akkor nem tudom miért táplálod hogy nem megy .Soha ne mond azt hogy lehetetlen ,hanem , csak azt mondogasd hogy sikerülni fog .Nem olyan nehéz amilyennek te gondolod. Csak hajrá sikerül. :)
2016. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 likebike ***** válasza:
Kezdj el sportolni valamit,ha elérsz valamit(pl.zsákolsz),amire régóta vágytál,az dobhat az önbizalomszinteden.
2016. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!