Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szemüveges lány miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szemüveges lány miért tartja hátránynak a szemüveget?

Figyelt kérdés
Szerintem a szemüveggel sokkal bombázóbbak, mint anélkül. Nálam az nagy hátrány, ha valaki nem szemüveges, azt valahogy nem tudom magam mellé elképzelni.

2016. júl. 28. 15:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Az sem teljesen normális, aki elítéli a szemüvegeseket, de hogy a te mentalitásod sem, az is biztos.
2016. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Amikor már valakinek -5.25-ős diopriája van már nem olyan bombázó szerintem. Nekem a kontaktlencse sokkal jobb és kényelmesebb megoldás. Észre se veszem h bennem van. Míg a szemüveg egy idő után idegesít h rajtam van. Plusz tesi órán és sportolásnál is jobb választás a kontaktlencse. De egyébként egy jól megválasztott szemüveg tényleg öltöztet,amikor még jobb volt a látásom én is azt hordtam.
2016. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a szemüvegem! Egyszerűen nélküle meztelenek érzem magam. Már a személyiségem része, és sokak szerint nagyon jól áll. Nem válnék meg tőle, ura lesz ha megjavul a szemem talán. De eddig romlott, tehát remélem azért maradok még egy kicsit szemüveges :)
2016. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Lány vagyok, de nálam a szemüveges fiúk indulnak előnnyel. Mostani barátom is szemüveges, de ahányszor csak találkozunk leveszi. Nem győzöm neki mondani hogy ne vaksiskodjon (nagyon erős lencsére van szüksége) feleslegesen, hiszen nem zavar. Bár lehet hogy rátesz egy lapáttal a "szemüvegpluszra" a tény hogy én is szemüveges vagyok.
2016. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is szemüveges vagyok, de nem hordom, mert annyira rossz a szemem, hogy szabad szemmel ugyan úgy látok, mint a szemüvegemmel.
2016. júl. 28. 15:46
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
A szemuveg tre bro.👌🏿
2016. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is van szemüvegem,de nem hordom,egyrészt mert ugyanúgy látok,másrészt mert úgy érzem ez másoknak taszító.. :(
2016. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én azért ném szoktam hordani, mert úgy érzem, nem áll jól. :D Ennyi. A legtöbb lány puszta hiúságból nem hordja. :)
2016. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok! :)

Elfelejtettem írni, hogy nálam nagyon nagy előny ha valaki szemüveges, mármint fiú. Imádom a szemüveges, fekete keretes fiúkat!

2016. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9: Fekete keretes szemüveges fiú vagyok.

Na?:D

2016. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!