Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok hogy ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok hogy ha egy veletek korú lány le akarna veletek feküdni aki az osztály társatok, de van egy párja aki szintén az osztály társakot (2 éve együtt lennének). mit tennétek?

Figyelt kérdés
aki kérdezné "NEM" történt ilyesmi velem?

2016. júl. 29. 12:51
1 2
 1/12 Givin' Answers ***** válasza:
100%
Egyértelműen elutasítanám. Főleg hogy 2 éve(!) kapcsolata van.
2016. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Osztálytárssal soha össze sem jönnék és le sem feküdnék vele. Bár miután elballagtam már lehet :P
2016. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Biztos hogy elutasitanam. A parjanak viszont nem mondanam el ugy konkretan mert nem kavarnek. De azert kicsit megprobalnam felnyitni a szemet valamilyen modon.
2016. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Hat ha fekudni akar akkor fekszunk ilyenek nem hagyunk ki
2016. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem.


Azért sem mert ha van párja nem kezdenék ki vele, az meg hab a tortán h osztálytárs

2016. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Én megdugnám. Nem érdekelnének a következmények
2016. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki hogy oké xy helyen és xy időben várom.És szépen lebeszélném a párjával hogy mi lenne ha ketten várnánk..ha érted mire gondolok.Szóval jól meglepném.


Nem is értem az ilyeneket.És ha valaki erre azt mondja hogy kavarás akkor bizony igaza van.Csak hogy nem te kavarnál be hanem az illető aki le akar veled feküdni a párja tudta nélkül.Gondold magad a személy helyébe akit épp át akar verni.Te mit gondolnál ha nem szólnának neked a helyében?Biztos nem az jutna eszedben hogy "óó hát nem akart bekavarni".

2016. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet az utolsó :D és igaza van...
2016. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos íratlan szabályok, köztük van az is, hogy egy párkapcsolatban élő személlyel nem kezdünk ki! Soha! Akkor meg főleg nem, ha egy haveromról lenne szó! Osztálytárssal meg nem szabad kezdeni, mert az java részt csak rosszat eredményezhet. Szóval a válaszom egyértelműen és határozottan nem lenne.
2016. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

és elgépeltem(vagyis a pont helyett kérdőjelet írtam)

2016. júl. 29. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!