Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy volt osztálytársam,aki szerelmes belém,nemrég megbánta,hogy nem lett belőlünk,semmi és hogy hanyagolt engem,de én kifejtettem neki,hogy van barátom,és hogy megvolt az esélye. Elküldtem. Na de ma rám írt,hogy miújság van velem,lenne kedvem játszani vele online(a kedvenc játékommal) és én igent mondtam...Lehet,hogy csak szimplán nem kellett volna neki visszaírnom? Nagyon rosszul érzem magam.nem akarom,hogy úgy érezze,hogy lehetőséget adok neki,arra hogy lépjen. Egyébként suliban nagyon szimpatikus volt a fiú,de már egyáltalán nem.

18l


2016. júl. 29. 14:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tettél semmi rosszat. Azért, mert nem jöttetek össze még nem kötelező vele egy szót sem váltani.
2016. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezzel még nem bátorítottad. volt osztálytárs, akivel jóban voltál. megkeresett. játszotok. nem szexes. ha esetleg szóba hozza, mond meg neki, hogy mint barát nagyon szívesen beszélgetsz, játszol vele, de több továbbra se lesz köztetek. (legalábbis, amíg van barátod :-) )
2016. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
96%

Mondj el egy miatyánkot, meg egy szűzmáriát.


26/F

2016. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy online játékkal játszottál azzal a sráccal akinek bejösz ettől még nem kell szarúl érezned magad hisz Nem követtél el semmi rosszat. Max akkor érezhetnéd szarul magad ha chatszex lett volna vagy webcamszex. De amúgy nem. Szóval nyugi. Vagy ha téged ez zavar. Mond meg neki hogy nem akarsz vele még játszani sem ennyi. Ne parázd túl. 22 N
2016. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Melyik suliba jártok? Mióta van barátod?
2016. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A suli nem publikus,de kb április óta alakult át barátságból szerelemmé a kapcsolat a párommal
2016. júl. 29. 14:42
 7/9 anonim válasza:

Nagy levegőt és kifujni :)

Nem tettél semmi rosszat. Ha a múltkor már elmondtad neki, hogy van barátod, akkor csaknem beszéli be magánok, hogy ebből még lehet valami..szóval nyugi! :)

21/L

2016. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát,próbált már magához csábítani mikor az exem megvolt :/...nagyon remélem nem jut eszébe semmi olyan...
2016. júl. 29. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Grand spin: Dafuq?
2016. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!