Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 18 éves fiúnak még sose volt barátnője?

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem zavar, mert nem azért nem volt még barátnőm, mert nem tudtam volna szerezni, ha annyira akartam volna, mert nem vagyok ronda, sőt, de nem láttam sok értelmét még 18 év alatt.

Most se érzem olyan sürgetőnek a dolgot, még van egy évem középsuliból, egyszer befejezem azt, megcsinálom az érettségit, az most fontosabb, aztán ha ezek le vannak tudva akkor belekezdek komolyabban a társ keresésbe, de nem könnyű, mert eddig még egy olyan lányt se találtam aki hosszabb távon felkeltette volna az érdeklődésem, csak úgy bárkivel meg nem fogok összejönni.

Szóval az őszinte véleményeteket kérem, ne kíméljetek, gáz lenne?


2016. júl. 30. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még barátnőm.

De én gáznak tartom azt, hogy nekem nem volt.

Neked vannak okaid, neked nem gáz.

20/F

2016. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem gáz! :) Sőt, szerintem követendő példa vagy, hisz a tanulást veszed 1. helyre! :) Annyiban talán könnyebb lenne majd ha belevágsz, hogy lenne kis tapasztalatod, de ha ennyire ezen a véleményen vagy, az sem számít! :)

15/l

2016. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem se volt meg 20 evesen nem nagy dolog
2016. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, haveri körben nem érzem annak, mert szingli társaság vagyunk, de ha direktben rákérdeznek mindenki előtt, akkor tartom gáznak. 20/f
2016. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem vagyok egyedül látom.

Azért kicsit több lány is írhatna.:D

2016. júl. 30. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Még nem gáz, nem vagy Varázsló. (30+ szűz) Majd ha Varázsló leszel, akkor írhatsz ide GYIK-re ilyen kérdéseket :D
2016. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Legalább nem érezném rosszul maga egy "profi" mellett. Viccet félretéve,nem gáz,sőt :)

16/L

2016. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért, ha mondjuk egy olyan lánnyal jönnék össze, akinek már volt jó pár komolyabb kapcsolta, annak azért biztos az lenne.
2016. júl. 30. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz,h nem volt még. Legalább nem követed a többit,mint pl azokat a fiúkat akik minimum hetente elmennek bulizni.. oké,h ezt néha kell..de közbe ne szedjen már fel vagy 10csajt -.- (az a baj,h van ilyen)

Meg legalább nem terelődik el a figyelmed a tanulásról,van akinek egy kapcsolat javít a tanulmányában,van akinek nem.

De,ha mondjuk elterődik a figyelmed utána nem könnyű leállni :D

L

2016. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten vonzó, egyáltalán nem gáz, és a lány se találná gának ha van némi esze :)
2016. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!