Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiúk többsége lányosabb, mint a csajok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 18 évessé cseperedek mégis kb egy kezemen megtudnám számolni azokat a srácokat, akikben tényleg megláttam azt a "férfiasságot",ami 100 évvel ezelőtt még "alapból" bennük volt... És ezt most nem csak a köldökig kivágott, babarózsaszín izompólók, meg felnyírt "zebrasörények" miatt mondom, hanem ez egy "globális" probléma, ami nem csak a külsőt,hanem a belsőt érinti. (bár a külsőn kívülről szembeötlőbb természetesen) A mai hímek jelentős hányada mellett egyszerűen én érzem magam a "férfinak", hiszen az illető egy kis mimóza lelkivilágú, határozatlan, korlátolt, bőgőmasina...

Nálatok is ennyire elkeserítő a helyzet?



2016. aug. 3. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de soha nem volt olyan, hogy azt vettem volna észre hogy körülöttem CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ilyen fiúk vannak. Azok a fiúk akiket én ismerek egyáltalán nem ilyenek, mint ahogy te ezt leírod. EGY ILYEN ISMERŐSÖM SINCS.

Pontozzatok le ha gondoljátok, de már baromira unalmas ez a mindent és mindekit leminősítő internet és az annál is unalmasabb emberek!

Nem kell kérdeznetek hogy akkor miért vagyok fent. Nálam most telt be a pohár.

Üdv.: Egy ,,volt-internetező" , akit le lehet pontozni.

2016. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
XD nagyon jól fogalmazól a vége nagyon igaz s vicces is amit írtál. De sajnos igaz is. Nem tudom miért ilyenek sajnos ez rejtély. Lehet ahogy nő a technológiai fejlettségünk úgy tűnik el az a kényszer hogy valamit izom erő által kell végrehajtani s így a férfiak elvesztik jelentőségüket s elnőiesednek. Tehát nem lesz szükség férfias férfiakra :D. De lehet szimplán csak a "meleg" stílus a menő manapság XD. Én szerencsére nem vagyok ilyen amit leírtál de az első válaszoló biztos magára ismert ha ilyen agresszív dolgot kérdezett tőled :D 20f
2016. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz.Biztos több ilyen fajta fiú van de nem a többség.
2016. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Első: Valszeg te idősebb vagy a kérdezőnél.


Kérdező: Sajnos ez egy ilyen világ. A tévében a sztárok a celebek ezt nyomják. Mindenki olyan akar lenni mint ők. Csak sajnos a lényeg nem jön át a kis Lacikának.A lóvé számít semmi más. És mivel őket látja minden nap mennyire tele vannak- és mivel a világ a gazdagoké, ebből az jön le hogy olyannak kell lennie Lászlónknak.


Régen férfiasabban kereste a férfi a kenyeret mint manapság. Ma meg nőiesebben is megtudja ezt tenni. A többi nem számít. Tapasztalatok alapján a fizikai munkát végzők normálisabb "felfogásúak" és ez a lényeg, mint mondtam a pénz az isten,és munka~pénz.


Hogy ez az egész jó dolog e vagy sem... Arról lehetne vitatkozni.

2016. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
És miért van hogy a mai lányok állandóan általánosítanak ?
2016. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Hát, elég idős lehetsz, ha emlékszel, hogy 100 éve milyenek voltak a fiúk. Ha nem éltél ebben a korban, akkor jobb lenne nem idehozni őket. Márpedig a legnagyobb biztossággal merem állítani, hogy nem éltél akkor.

A külsőt még csak-csak megértem, mert akkor valóban nem ilyenek voltak, hiszen képeket lehet találni. (Na meg nem is nagyon volt rá lehetőségük a háborúban.) De hogy a belső tulajdonságokat összehasonlítsd, az alapvetően hibás. Márpedig erre épül a kérdés.

Ne hidd, hogy annyit változtak a férfiak, csak nyilván nem kötik a orrunkra, hogy bizony ők sem voltak sokkal különbek. Neked valami nem jött össze, ezért feljössz ide szidni a mai generációt, mert az olyan divatos mostanság és itt úgyis asszisztálókat fogsz ehhez találni, akik majd jól egyetértenek és megnyugodhatsz.

#1, azt hiszem többnyire egyetértünk)

2016. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első: szívemből szóltál.
2016. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyessel.


Meg is kérdeztem a kérdezőtől azt ,hogy "értelmi fogyatékos-e" ,erre törölték. :)

2016. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#5 Most te is általánosítottál.Én mai lány vagyok és a kérdezővel sem értek egyet és nem is szoktam általánosítani.
2016. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha valakinek esetleg a kérdésem aláfírkantottakból az jött le, hogy általánosítani próbálok, azoktól szeretnék bocsánatot kérni, és tisztelettel tájékoztatni őket, hogy egyáltalán nem ez volt a célom.

Jah, és drága válaszoló, akinek ez a fixa ideája, hogy "értelmi fogyatékos" vagy, nem, tudtommal nem vagyok az, ugyanis már 8.éve vagyok kitűnő, és rendelkezek 1 felső és 2 középfokú nyelvvizsgával :)

2016. aug. 3. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!