Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, interneten keresztül szerelembe lehet esni?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint ez teljesen lehetetlen. Hiszen az interneten azt mondunk, amit csak szeretnénk. Ma vásároltam 1kg almát, de én az interneten azt is írhatom valakinek, hogy : " Gyere át! Most vettem 20kg almát, süssünk belőle pitét." Értitek... Én tisztában vagyok azzal, hogy meg lehet kedvelni valakit így is, viszont egy pillanatra sem kéne elfelejtenie senkinek azt, hogy bárki bármit mondhat. Senki nem fogja ellenőrizni, hogy illető hazudik-e vagysem... Ez szerintem felelőtlenség. Jelenleg én is nagyon kedvelek egy fiút, akit az internetről ismerek, de semmi több. Szimpatikus az a valaki, akit nekem mutat magából. Viszont biztos vagyok abban, hogy a barátaival teljesen máshogy viselkedik, és másokkal is. Ezért véleményem szerint butaság azt kijelenteni, hogy valakibe szerelmes vagyunk, akit csak az internetről ismerünk... Nektek mi a véleményetek?


Ha már az internetes ismerkedésnél tartunk, lenne egy másik kérdésem is.


Az egyik barátnőm az utóbbi időben ruha nélküli fotókat küld férfiaknak az interneten. Kb. 4 olyan fiú van, aki ennek köszönhetően "beleszeretett" a lányba. Valaki elmondaná nekem, hogy ez hogy lehetséges? Közülük hárman nem tudom, hogy komolyan gondolják-e a dolog, viszont az egyik férfi magára varratta a lány nevét. Pedig semmi nem volt köztük, csak annyi, hogy a lány ilyen fotókat küldött magáról. Ez egy olyan dolog, amit még annyira sem értek, mint azt, hogy hogy lehet az interneten szerelembe esni... Ha nekem egy fiú küldene egy ruha nélküli fotót, rögtön arra gondolnék, hogy másnak is küld ilyen fajta képeket. Egyszerűen komolyan sem tudnám venni. Engem inkább taszít, mintsem vonz az ilyen férfi... Ez a módszere a lányok megszerzéséhez? Annyira gyerekes! Nektek mi a véleményetek?


Niki, 18/L.


2016. aug. 19. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szexuális képet sosem küldenék és csak hülyítik a lány megdugni akarják már bocsi de ez 100% aki meg magára varra a nevét honnan veszed hogy varratta? Mivan ha csak henna? Vagy akármi. Nem kell annak sem bedőlni. Szerintem lehet szerelmesnek lenni abba akit mutat neked. Én annyira kedveltem egyszer egy srácot hogy ha itt lakott volna gondolkodás nélkül a nyakába ugrok és megcsókolom akár az amit mondott magáról akár nem. Nem tudom hogy hazudott-e milyen valójában de az akit nekem mutatott ahogy velem viselkedett sosem felejtem el neki. Szerelmesnek éreztem magam. Mégha nem is volt igazi szerelem :)
2016. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én interneten ismertem meg a barátomat, ès már 3 éve együtt vagyunk, nagyon sokat beszélgettünk az elején és a való életben is ugyanúgy viselkedett mint online, szóval ez hatalmas pozitívum volt. Én a netes ismerkedèst skersztorival zártam úgy látszik! :) Bár a véletlennek köszönhető hogy elkezdtünk beszzélgetnin:)


a másik kérdésedre nem tudok választ adni sajnos vannak ilyen emberek akik így élik ki a szingliségüket

2016. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismeri személyesen is, és látta, hogy igazi. Miután a lány visszautasította csináltatott egy új tetoválást, elfedette a másikat. :)
2016. aug. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!