Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok furának,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok furának, ha egy lány egy nála fiatalabb fiúval jár, aki ráadásul alacsonyabb egy kicsit, és látszik rajta hogy tényleg nem egy korúak?

Figyelt kérdés
a lány 15, a fiú 14.

2016. aug. 21. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa foleg ha a fiu nem nez ki nagyon fiatalnak....ha tetszik batran gyere ossze vele:)
2016. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én megnézem az utcán az ilyeneket és csodálkozok. Egyrészt,hogy fura ízlésvilága lehet a lánynak, másrészt pedig örülök,hogy vannak még lányok, akik egyáltalán nem felszínesek.
2016. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az fura ha egy 14 éves jár valakivel. Egyáltalán miből áll ez a "kapcsolat"? Remélem max moziba jártok... Ez nem bántás, de egy 14 évesnek még csak ki sem fejlődött rendesen a személyisége.
2016. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak

Azzal nem értek egyet, hogy nem fejlődött ki a személyisége, mivel ilyen téren sokkal érettebb mint a kortársai. Szóval a kapcsolatunkban ezzel nincs probléma.

2016. aug. 21. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:

"mivel ilyen téren sokkal érettebb mint a kortársai. "


Tudjuk,hogy minden 14-15 éves érettebb a koránál (főleg a lányok).

Mondj valami újat.

2016. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt most gondolod így :) De kb minden második 14 éves így gondolta, én is ezt hittem magamról.

Ez nem azt jelenti hogy te nem vagy valaki. Azt jelenti, hogy még nagyon sokat fogsz változni. Ebben a korban már egy év után is ha visszagondolsz, hogy milyen voltál anno, meglepődsz a változáson.

2016. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mickee válasza:
Egy év különbség szerintem bőven kezelhető ha megértik egymást és jól tudják érezni magukat..
2016. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 év nem sok és ha titeket nem zavar, h a csaj a magasabb akkor meg lekell szarni, h ki tartja furának és ki nem.
2016. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez egy év, de ha egykorúak pl mindketten 14 évesek akkor a fiú nagyon gyereknek néz ki a lány mellett, nem ideális, a fiúk később érnek ez ezért van.
2016. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!