Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem viszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem viszi haza a párját es nem is tudjak otthon hogy van? 16/L

Figyelt kérdés

Nincs barátom de ha lesz en nem fogom itthon bemutatni es azt se bannam ha ő se mutatna be otthon.

En mondjuk azert nem mert nem normalis a családom, es nem akarom majd hogy tudja mindenki hogy na en mar biztos szexeltem meg stb

...


Biztos h el se fogom itthon mondani hogy van baratom.

De ha nem lesz itthon senki akkor jöhet. 😎😊


Ti hogy vagytok ezzel?

Kort is


2016. aug. 23. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen logikus

Énis így akarom ha lesz csajom :)

17/f

2016. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 évesen vesztettem el, 2 barátnőm volt, voltak nálam, de nem mutattam be senkinek. Amikor egyedül voltam itthon akkor itt is aludtak. A családom elég idegesítő tud lenni és kötekedőek, ezért úgy láttam jobbnak ha nem mosom össze a kettőt.

20/f.

2016. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lesz en se fogok elmondani. Sztem ez maganugy


18/L

2016. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szerintem nem túl jó, ha ilyesmit eltitkol a szülei elől az ember, főleg fiatal korban (később már miért számolnál be hogy éppen ki az aktuális amíg nem igazán komoly...)de én se szeretném ha ezen csámcsognának. soha nem hoztam haza senkit, csak ha kettesben lehettünk pedig egyik barátnőm se volt vállalhatatlan. Lehet az is közrejátszik nálam, hogy van 2 hugom, akiket anyu tyúkanyó módjára óvott, meg egész nap tanácsokkal bombázta őket én meg az ilyen beszélgetéseket meg akartam spórolni magamnak. Most már csak szimplán magánügynek tekintem és azért nem hozok haza senkit. 22f
2016. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig nem mertem elmondani, főleg, hogy egy nálam idősebb férfiról beszélünk. A neten ismerkedtünk meg, aztán az első találkozó előtt pár héttel elmondtam mindent, ekkor már 4 hónapja ismertem a srácot és bebizonyosodott hogy mindketten komolyan gondoljuk ezért nem akartam titkolózni tovább. Nem mellesleg jó ha tudják anyuék mikor merre vagyok és kivel. Számomra egyébként hatalmas megkönnyebbülés volt és szüleim is meglepően jól fogadták. Először én is titokban akartam, de rájöttem ezzel azt mutatom, hogy nem merem fölvállalni egyik szerettemet a másik előtt. Egyébként azóta sokat volt és van is nálunk a párom és semmi probléma nincsen. Nagyobb családhoz ritkábban megyünk ketten, de mindenkinek bemutattam.

17/L

2016. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem mutatnám be szerintem amíg egész biztos nem lenne hogy tényleg tartósabb kapcsolat lesz, és már nem szégyellünk egymás előtt semmit. Nem azért mert félek mit szólnának hozzá, meg a családomat sem szégyellném, csak mert őrültek :D Apum leitatná, folyton szexről, csókról hülyéskedne, anyám is piáról, részegségéről mesélne, meg minden mindenki számára személyes és kínos témákról. Szeretnek hatásosan bemutatkozni :D amég végül elijesztenék...

17/L

2016. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehehe :D jsjjjj most megnyugodtam hogy nem csak en vagyok így :D
2016. aug. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!