Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik tarskereso oldalra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tarskereso oldalra erdemes regisztralni?

Figyelt kérdés

En ezek kozul valasztanek:

Badoo

Tinder

Randivonal


Ezeket ismerem.



2016. aug. 27. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyakorikerdesek.hu
2016. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom h itt is van ilyen de nem erre gondoltam. Amugy meg erre regisztralva vagyok.
2016. aug. 27. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az elsőt és az ucsót probáltam, az első tele van kamukkal, a 3. pedig fizetös (fizetés nélkül semmire se jó)

Ha lány vagy akkor mindegyiken sokan fognak írni, ha fiú vagy akkor szerintem felejtős mindegyik.

2016. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van mas tarskereso oldal ezeken kivul?

Tudok még az Elittars - rol de az is felejtos.

2016. aug. 27. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Szinte egyik sem jó. Badoonak meg Tindernek talán van értelme, de azoknak is csak akkor, ha a csaj leírásban megadja a snapchatjét. (10-ből 6 megadja)
2016. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Love.hu,lovebox
2016. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
www.szivkuldi.hu
2016. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát a tinderre semmiképp!!! Mindenbe "belelát", ami a facebook profilodban van, és törlés után is szabadon garázdálkodnak az adatokkal. Mindezt azért tehetik meg, mert Amerikában van a szerverük, ami ugyan az ígéret földje, de az európai értelemben vett adatvédelem szikrái sincsenek meg.
2016. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ram hallgatsz, leginkabb egyik se!


Badoo: messzire keruld, en nagyon megjartam ott. Ram irt egy csaj, par nap mulva mar viberen beszelgettunk, ugy volt, hogy talalkozunk, de a randi elott 3 nappal egyszeruen mindenhonnan felszivodott! A talalka napjan kuldott sms-emre csak annyit reagalt, hogy le kell mondania, mert sokat kell tanulnia. Masnap a facebook jelolesemet, amit par nappal korabban tettem meg, elutasitotta. Ugyhogy ilyenek vannak ott, a tobbi meg egyszeruen nem nez ki jol -- csupa 100+ kilos lanyok jelolgettek (en nem vagyok kover). Nem beszelve arrol, hogy a legtobb esetben meg egy uzenet irasaert is fizetni kell, a fioktol pedig nagyon nehez megszabadulni.


Tinder: alapjaban veve jobb a felhozatal, mint Badoon, de a lanyok igenyei is joval nagyobbak: alig latni olyan not, akinek nincs minimum egy tengerpartos, hegymaszos, draga auto mellett pozolos kepe. A masik dolog, hogy akik ide regisztralnak, jellemzoen nem veszik komolyan az egeszet, ertsd: nem kapcsolatot keresnek, csak a sajat egojukat szandekoznak novelni a matchek szamaval, akiknek termeszetesen csak a legritkabb esetben valaszolnak, vagy ha irnak is, egyszercsak felbemarad a beszelgetes. Nagyon sok a komolytalan, iszakos, snapchates kutyafejes kepeket posztolo "no". De a 23 feletti korosztalyban lehet normalisakat is talalni, ugyhogy meg mindig inkabb a Tindert javaslom.


Randivonal es tarsai: en a parom.hu-n voltam, igy arrol tudok erdemben nyilatkozni. Ne. Egy az, hogy mindenert fizetni kell, egy ido utan kapsz kemeny 7db ingyen uzenetet per ho, ami szvsz semmire sem eleg, de ha azt javaslod az elso uzenetben a lanyoknak, hogy beszeljetek inkabb Facebookon, valaszra sem meltatnak. Toroltem is magam onnan.


Szerintem a valo eletben erdemes ismerkedni, tarsasagba kell jarni, de ha ez nem megy, akkor inkabb a Tinder, mint barmi mas.


25/F

2016. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Nekem egyik társkeresőn sem sikerült semmi komolyat összehozni, mindhármon fent vagyok/voltam.

Szerintem tele van kamu profilokkal, amik csak arra jók, hogy kiszedjék belőled a pénzt. Rengeteg csajra ráírtam, természetesen 99% nem válaszol. Akik válaszoltak velük jól elbeszélgettem, de amint találkát megemlítem vagy randira hívom, onnantól meghal a történet, nem válaszolnak és mindenféle indokkal nemet mondanak. Csak tudnám, hogy akkor miért húzzák az agyamat heteken át. Időpocsékolás. Tinderen ugyanez.

Most gondoljatok bele: ha valaki indít egy társkereső oldalt, akkor az először tök üres, valahogy meg kell tölteni. Üres oldalra senki sem fog regisztrálni és fizetni, mert minek. Meggyőződésem, hogy kamu profilok százaival feltöltik ezeket az oldalakat. Akik meg valóban regisztráltak és igazi élő személyek, az csak a profilok töredéke.

2016. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!