Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja hisztis vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andus1795 kérdése:

Azt mondja hisztis vagyok mert ezen kiakadok. Szerintetek is én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátom gépfüggő. De annyira hogy egész nap csak gépezik, és Van hogy "arra" se kellek neki, mert pl gépezik, én előtte levetkőzök de továbbra is csak a gépre figyel, pedig pucéran állok előtte, vagy az ölébe ülők h rám figyeljen de akkor se..Saját elmondása szerint szeret, de akkor nem csinálná ezt velem...
2016. aug. 29. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz a srác részéről.
2016. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mèg hányszor írod ki?
2016. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hisztis.

De vedd észre, hogy a barátod gáz.

Keress egy normálisat.

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2016. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tini kategóriában nem kéne pucérra vetkőzgetni meg ilyenek.....

Egyrészt megalázod magad,hogy te ott állsz pucéran előtte, mint egy darab hús, miközben ő semmit nem tesz. Másrészt pedig a barátodnak nem való párkapcsolat.

2016. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barátodnak van kapcsolata de nem veled hanem a gépével o a gépét szereti te csak úgy vagy tartva hogy hozz neki alkoholmentes citromos sorocskét mást nem igazán ihat meg csinálj neki kaját. hagyd a fenébe. ossze tenném a két kezem olyan barátnoért mint te vagy húúú amit csináltam volna veled abban a pillanatba :D upsz ez már 18+ :S
2016. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy hisztis. Keress egy normális barátot,akinek nem a hülye játékok és a gépezés, hanem te vagy a legfontosabb. Jobbat érdemelsz egy gépfüggőnél. :-)

L

2016. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan írják, hogy keress másikat, ami külsőként logikusan hangzana, biztos benned is megfordult már ez a gondolat, de szereted őt, hiszen még mindig vele vagy. Tehát én azt mondom, hogy próbáld meg valahogy kimozdítani, hogy ne csak a gép elött találja meg a boldogságot. Mondd neki, hogy vigyen el valahova. Vacsorázni, sétálni kettesben, akármi! Ha viszont egyáltalán nem hajlik ezek felé akkor akármilyen nehéz is, tényleg hagynod kell, még túl éretlen mentálisan egy komolyabb kapcsolathoz. De én a legjobbakat kívánom nektek :)
2016. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!