Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-majdnem-pasimmal mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-majdnem-pasimmal mennyire jó döntés újra jóban lenni? 15/L

Figyelt kérdés

Az igazság az hogy én haverként tekintettem rá de ő meg belém szeretett. Vele mindent megbeszéltem lelkiztünk ha kellett stb.. Én végig néztem ahogy más lányokkal kavar ő is ahogy összejövök fiúkkal... amikor elmondta hogy belém szeretett akkor volt barátom. Részben miatta is történt a szakításom a barátommal mert megsajnáltam a helyzetét. Utána úgy gondolta hogy akkor most beteljesült a vágya de én meg(nem gondolkodva) összejöttem egy újabb fiúval... amikor elmontam neki akkor nagyon dühös lett rám és csalódott bennem. És jogosan mert én is mérges voltam magamra. Akkor alig bírtam tükörbe nézni...utána pár hónap múlva ugyanabban a táborban ahol megismertem kibékültünk. Akkor még együtt voltam azzal a barátommal aki miatt összevesztünk, de tudta a srác. Azóta már neki is volt egy barátnője aki nem rég szakított vele. Nekem most alakulóban van egy kapcsolatom. Most ebben a helyzetben mennyire bölcs döntés felfrissíteni 'barátságunkat'?

Ő az első fiú aki mindig meghallgatott megértett és segített akármi is történt.



#szerelem #barátság #Őszinte barátság #Beteljesületlen érzelmek
2016. aug. 29. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a gáz,hogy neked 15 (!) évesen már a harmadik kapcsolatod van alakulóban.... Vagy volt már előttük is?


Nem, nem lenne jó döntés újra jóban lenni. Hagyd szegény srácot, nálad talál jobb lányt is, akinek 15 évesen nem a sokadik kapcsolata lenne vele.....

2016. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm őszinte válaszod de azt hiszem félreértettél... ezek nem komoly kapcsolatok

Nem volt még 'olyan'dolog

2016. aug. 29. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem akarok összejönni vele! Épp ez a kérdésem hogy létezhet közöttünk a b a r á t s á g ?
2016. aug. 29. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értettelek félre. Ha komoly, ha nem komoly, akkor is kapcsolat. És 15 évesen ez a szám sok.


Nem, ebből nem lehet barátság. Te vonzódsz a sráchoz(?), ő vonzódik hozzád. Ha az egyik fél vonzódik a másikhoz, ne talántál mindkettő, akkor már nem beszélünk barátságról. A barátság BARÁTI érzelmeken alapul. VONZALOM NÉLKÜL! Legalábbis, ha őszinte barátságról van szó..

Sajnálom.

2016. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog működni.
2016. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!