Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy teljesen idegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy teljesen idegen lany ezt megkérdezné tőletek/megkerne ra, mit reagalnatok? Mennyire lenne fura? Lányok, nektek volt mar hasonló kérdésetek?

Figyelt kérdés

Van egy srac a buszon, akinek a kezén van 2 tetoválás, eszméletlen jól néznek ki es szívesen lefotoznam őket (nem profi fotó vagy hasonló, csak simán akkor ott, amikor megkérdezem, telefonnal 😃 )


Szerintetek mennyire lenne fura ezt megkérdezni tőle? Megkérni ra, hogy lefotózhassam?


Kort es nemet is legyszi :)


16/L

Kb 17-18/F



2016. szept. 7. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lenne fura, nekem legalábbis nem, de ez személyfüggő szerintem.


20/f

2016. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem fura lenne, de engedném
2016. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána elhívnám egy italra a lányt. :)
2016. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a tiniket ismerem rogton a farkat mutatna fenykepezesre :D
2016. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke lennék,hogyha ennyire tetszik a tetkóm
2016. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nem vagyok tetovált de ha az lennék nyilván azért lennék az mert büszke lennék arra ami rám van varrva -> szívesen "mutogatnám", tehát valószínűleg kifejezetten jól esne, ha valakinek tetszik, így hát simán megengedném és ha épp szingli lennék és tetszene a lány még az is lehet, hogy, ahogy feljebb írták: meghívnám egy italra (Mondjuk ez már abszolút a fantázia kategória, hiszen boldog házasságban élek). :)


27/F

2016. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én valószínűleg megengedném, ha ennyire tetszik neki.

De erre mondják: Egy kérdést megér. ;)

26/F

2016. szept. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz vele semmi gondja, de azért, ha megpróbálsz kicsit beszélgetni is vele, hogy miért csináltatta, hogy jött pont ez, mennyire fájt, meddig tartott, meg ilyenek, akkor lehet, hogy jobban fogja díjazni az érdeklődésed, mintha csak rossz turista módjára le akarod fényképezni és továbbállni...
2016. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Embere válogatja hogy reagálnak az ilyenre.

14/F

2016. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne fura, sőt még örülnék is ha lefotóznák, mert abból legalább tudnám hogy másnak is tetszik nem csak nekem
2016. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!