Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki a "különleges", "egyedi" lányokat keresi, aztán igazából mindenki a normális, szép, átlagos lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Biszex lány vagyok. Sok lányt ismerek, és azt figyeltem meg, a rondább külsejű lányoknak általában érdekesebb a történetük. A furcsa, különös, normáktól eltérő dolgoktól az emberek sokszor viszolyognak. Mégis azt mondják, azokat a lányokat szeretik, akik nem olyanok, mint a többi. Ezt eddig én egyáltalán nem figyeltem meg. A legtöbb ember a normális, előnyös külsejű emberekre hajt.

De akkor miért mondják ezt?



2016. szept. 10. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez egy nagyon jó kérdés.

Sajnos van ilyen. Nehéz ügy.

2016. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki szép még lehet nem olyan mint a többi.

Urunk bocsássa meg, hogy van aki bejön külsőre van aki nem.

2016. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor vonatkoztassunk el a külsőtől.

Az embereknek az átlagos emberek tetszenek.

Senkinek sem tetszik az az ember, aki kilóg a sorból, és külön van az osztálytól

2016. szept. 10. 21:40
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
A "bort iszik és vizet prédikál" mondás részben ebben a helyzetben nyer értelmet...
2016. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz olyan párt találni, aki valóban egyedi, érdekes, különleges. Gondolom sokan keresgélnek egy darabig, ha nem találnak, feladják és inkább összejönnek egy átlagos valakivel. Csak arra nem gondolnak a legtöbben, hogy a "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolat egyik félnek sem jó.

18/l

2016. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De például egy osztályközösségben nem az az ember tetszik nekik, aki más, és emiatt kirekesztik.

(félreértések elkerülése végett: én nem vagyok kirekesztett egyén, csupán érdeklődöm az ilyen visszahúzódóbb, érdekes lányok iránt, akiket ignorálni szoktak az emberek)

2016. szept. 10. 21:44
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Én barátnőm is szép, mégis egyedi. Ilyen nőt kerestem mindig is, és ez a "nincs ló jó a szamár is" dolog meg se fordult a fejemben. Ismerek még ilyen férfiakat, csak általában friend zone-ba kerülnek. Szét kéne nézni ott is hölgyeim, hátha egy rejtett kincset találtok ;)

21F

2016. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát engem általánosba kitaszitottak meg basztattak csak mert...na mindegy az oka nem számít. Pedig semmi rosszat nem tettem de ezt kaptam meg.
2016. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az ilyen "21F" férfiak mit keresnek a tini párkapcsolatok kategóriában? :(
2016. szept. 10. 21:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy egy érettebb ember elmondja a véleményét :( Elfelejtettem hogy 20 évesen születtem, szóval ez a tini kor kimaradt az életemből. De meg is fogalmazódott hogy miért nem veled akarnak összejönni, mert egy segítőkész embernek is egyből beszólsz. Ezen kicsit változtass, ne legyél ennyire negatív ember. Ez teljesen más értelmet nyer ha a különös, furcsa szavakat használod magadra. Mert ezt az emberek nem szeretik.
2016. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!