Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi ismertebb sokkal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ismertebb sokkal, mint a többi, több ezer követője van minden közösségi oldalon, jobban bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
sajnos
2016. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen. De nem minden esetben.
2016. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha nem csak a fotói meg bejegyzései miatt vna sok követője, hanem zenei vagy énekes tehetsége miatt, de nem olyan helyes?
2016. szept. 11. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van pénzed akármit csinálhatsz, úgyis "szeretni" fognak a lányok :D
2016. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Mert ha lenne párkapcsolatom akkor nem abban merülne ki, hogy szánolgatnám a követői számát. Ha meg inkább a facen, instán ès egyèb oldalakon lenne aktívabb mint velem, akkor össze se jönnèk vele. Szerintem egy darab jó társaság ami igaz barátokból van sokkal többet èr mint sok ezer ember aki azt se tudja ki vagy. De ez az èn vèlemènyem :P

15/L

2016. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis, nekem nem. Milyen baromság ez?
2016. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, lehet hogy en vagyok az elcseszett de pont leszarom hogy mennyire ismert a fiu. Sot jobb ha nrm is ismert mert akkor nincs raragadva mindenki
2016. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A ribizliknek természetesen.

De feltételezem, hogy te nem ilyen lányokat keresel.

2016. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!