Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy veszem észre tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy veszem észre tetszek annak a lánynak, aki nekem tetszik. Látásból ismerjük egymást, nagyon szép lány s nem akarok semmit elrontani vele kapcsolatban. Hogy kezdjek el vele ismerkedni? Ugyan abba a suliba járunk, szünetekben tudnánk beszélgetni.

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon határozottan, de úgy igazán állati határozottan menj oda és aztán mondd a következő, állati jó csajozós szöveget : ,,Én, te, most, BUMM BUMM" és száz százalék hogy a karjaidba ugrik. Egyébként a retardációt félretéve, írj rá facen. Mondd neki hogy szimpatikus és hogy megismerkednél vele.
2016. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék ráírni facen,mert mivan akkor ha az évfolyamban elterjeszti,hogy én nekem bejön és stb.Szóval én nem vagyok híve a netes ismerkedésnek
2016. szept. 13. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert elterjeszti azt hogy ráírtál facebookon? Hát micsoda szégyen. Azt hiszed hogyha közvetlenül bepróbálkozol akkor azt nem fogja tudni az egész iskola?:D
2016. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy elterjesztené e vagy nem,de mivan ha mégis?
2016. szept. 13. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Probalj olyan legkort kialakitani, hogy egyutt tudjatok beszelni,de ne legyen kinos. Pl baratokkal kozosen , aztan probalj vele tobb helyen is dumalni.


Semmifelekepp se valld meg be neki, hogy tetszik, a lanyok szeretik a nehezen megkaphato fiukat. A nyomulosakat pedig nem igazan.


Probalj lazanak tunni, ne gorcsolj es csak add onmagad, ha mar tudtal vele beszelgetni es ismeritek egymast, akkor mond el neki, hogy tetszik. Aztan pedig lesz ahogy lennie kell.


Ha osszejon Gratulalok! Legy boldog!

Ha pedig nem, ne szomorkodj ugyis jon majd egy lany, akinek az kell aki te vagy.

2016. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🙂
2016. szept. 13. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányok egyáltalán nem szeretik a nehezen kapható fiukat

Normalis lány nem gyötri magát hogy megkapjon egy fiút es nem is tudja meg az egesz iskola hogy bezséltél vele.

Viszont ha nem kezdeményezel sürgősen ő nem fogja tudni h érdeklődsz iránta. Csak odamész és tök szimpla kérdéseket teszel fel pl hogy hivnak? (Ha meg nem tudnad) hogy megy a suli? Tetszett e a legutobbi sulis program? Vagy valami

Hazamész bejelolod facen dumcsizol vele aztan 2-3 het utan bevallod neki h tetszik (ha meg nem abrandultal ki belolle) szemelyesen termeszetesen. Nem is kell full ketesben csak felre hivod aztan ott a suli folyoson. Senki nem ratok fog figyelni. Csak ne szaladj el meg a valasz elott. A tobbi mar a lanyon mulik.

Sok sikert! :)

Amugy nalam is pont ez a helyzett csak nalunk en vagyok a lany :D

2016. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!