Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtölget velem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölget velem, ha már több éve együtt van valakivel, és láthatólag jól megvannak?

Figyelt kérdés

Én ezt egyszerűen nem értem. Vagy csak azt próbálják mutatni, hogy minden okés a kapcsolatukban, de a lány ki akar lépni, és keresi a menekülő utat? Anélkül nem mer? Vagy mi oka lenne flörtölgetni, elcsábítgatni más srácot? Nem egy túlzottan népszerű lányról van szó, tehát nem hiszem, hogy ezt túlzottan gyakran csinálná.

3-4 éve vannak együtt.


Ha leszólítanám, szerintetek mi történne?


2016. szept. 17. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenért vágtam ki régen a csajom, de nem biztos, hogy jól tettem, ugyanis pár hónappal szakítás után elkezdtem vele beszélni, és szerzett magának csávót, viszont velem is hasonlóan beszél/írt.. Szóval... Szerintem ez személyiség alapú dolog. Persze vannak az ilyen mindenkire rámászok, de senki sem kell tipusok.. Ha neked bejön, akkor beszélgess vele.
2016. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg, hogy ha van barátja, akkor miért csinálja?
2016. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ, mindenképp akarok beszélni vele.


#2-es azért mert ez így elég furcsa "megismerkedés" lenne. Lehet neki ez egy olyan problémája amit magában sem tud lezárni, és egyből erről beszélni velem az idegennel, akit állandóan bámul, illetve akire rámosolyog random.. Lehet nem a legmegnyerőbb lenne:D Mondjuk valóban tartozik egy magyarázattal, de ő nem tudja, hogy én tudom, hogy van kapcsolata. Suliban sose láttam a sráccal, lehet nem is ide jár. Azt viszont nem tudom elhinni, hogy barátkozni szeretne vagy ilyenek. Gondolkoztam ilyeneken, hogy lehet bírja a személyiségem -már amit lát belőle-, és hogy csak szeretne magának egy ilyen barátot. De szoktak ilyet csinálni a lányok? Teljesen idegen srácoktól, akiket csak úgy random látnak néha?

2016. szept. 17. 09:02
 4/4 anonim válasza:
Lehet csak fél attól, hogy egyedül legyen. Ezért talonban tart arra az esetre, ha egyedül maradna.
2016. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!