Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az egy 17 éves lánytól, hogy már lefeküdt 6 fiúval, és volt már neki egy másfél éves kapcsolata is?

Figyelt kérdés

19 éves pasi vagyok. Elkezdtem mostanában ismerkedni ezzel a fent említett 17 éves lánnyal,de ezek után kicsit elment a kedvem az egésztől. Nem akarom játszani az erkölcsrendészt,de egyszerűen akármennyire is próbálok empatikus és elfogadó lenni engem ezek zavarnak picit.

Tejesen legitim,ha valaki már bőven 20 felett van,és van ilyen múltja,de egy 17 évestől azért ez kicsit szokatlan,legalábbis szerintem.


Ezeket Ő mondta a harmadik randin,és hogy Ő komoly kapcsolatot keres,de ezt azért jó ha tudom,és hogy világéletében sz*xfüggő volt.Minden pasi szereti a szexet(én is) de valahogy ezek után mindentől elment a kedvem.


Lehet picit túlreagálom elvégre 2016-ot írunk. Az egyik haverom szerint túlságosan konzervatív vagyok,és hagynom kéne kiforrni az egészet,hisz lehet közben egy hűséges lány lenne,másik haverom szerint egy rossz qrva az ilyen,akinek még nem nőtt be a feje lágya.


Szerintetek?



2016. szept. 24. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy 17éves csajtól áhhh azér ez picit talán tényleg sok ..
2016. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a csaj szanalmas... Neharagudj... En nem jonnek ossze vele
2016. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem jöttem vele még össze. Elég sokat agyaltam ezen. Bunkó dolog lenne elhajtani pusztán azért,mert a múltja elég érdekes,de a hatodik érzékem azt súgja,hogy agyba főbe csalna,vagy beleszeretnék,aztán pofára esnék mint a vajas kenyér.
2016. szept. 24. 16:18
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Pedig könnyen lehet hogy ez lesz. Én ebbe nem mennék bele.
2016. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos nem jönnék össze egy ilyen lánnyal..Meg mi az, hogy "világéletében szexfüggő volt", tojáshéj a fenekén még..hadjuk már.:D
2016. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy sok partnere volt, nem jelenti feltétlenül, hogy meg fog csalni. Illetve az is pozitív, hogy ezeket elmondta. Legalább nem árul zsákbamacskát. Azt már rád bízom, hogy ehhez van-e gusztusod, tudod-e szeretni így is. (Ha beleszeretsz, akkor emiatt szerintem amúgy felesleges elküldened, ahogy mondtad, ez 2016.. Szűz lányra 20 évesen már ne nagyon fájjon a fogad. Nem érdemes) Nekem nem lenne, de ez rajtad múlik. Ne vesd el egyből a lehetőségét. Még valami jó is kisülhet ebből.
2016. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
az, hogy volt egy fél éves kapcsolata, az még okés. de hogy 17 évesen már 6 fiúval lefeküdt, az már sok. azt esetleg nem mesélte hogy miért lett vége a fél éves kapcsolatának? nem lehet hogy megcsalta? szerintem egy szex éhes lány nem lehet hűséges, igaza van annak a haverodnak, aki azt mondta hogy még nem nőtt be a feje lágya.
2016. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt mondta kiszeretett a fiúból,és nem tudott már férfiként nézni rá,mert könyörgött,hogy ne dobja ki és sírt miatta ( mármint a pasi ) .

Legalábbis ezt mondta.

2016. szept. 24. 16:39
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
igazi ribizlivel van dolgod
2016. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
de 1 éjszakásra nagyon jó
2016. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!