Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, miért imponaltok/akartok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért imponaltok/akartok imponálni annak a lánynak, aki nem is jön be nektek? Lanyok, veletek volt mar hasonló?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge, nem veszi magára!


Van egy fiú ismerősöm, akinek elvileg nem jövök be, de néha úgy érzem, hogy 1-1 sztoriban, amit elmesél van túlzás is, amivel 'nagyobbnak'/menőbbnek akar tűnni előttem.

Es jelenleg az sem opció, hogy egyik barátnőm jön be neki, mivel egyiket sem ismeri 😃


Kort es nemet is legyszi 🙂


16/L

17/F



2016. szept. 24. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mindenki szereti, hha kicsit vagányabbnak gondolják mint amilyen valójában.

Én is csináltam egy lánnyal ezt, sőt nem is egyel.

Egyik sem jött be, aki bejön azzal soha, mert félek h pont az nem tetszik bennem neki. Ez középsuliban volt.

19/f

2016. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Netán puszta kedvesség? Alap menőzés mint mondjuk haverok közt? Erre nem is gondoltál? :D
2016. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!