Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek jó szülinapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek jó szülinapi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Én 17F ő 16L kérlek írjatok minél több értelmes ötletet, lányok ti minek örülnétek? Válaszokat előre is köszönöm :)
2016. okt. 1. 07:52
 1/4 anonim válasza:

Egy cuki óra,arany vagy ezüst karkötő,egy nagy plüss maci de szerintem az utolsó a nyerő :D

Mellé egy szép virág csokor meg egy tàbla csoki *-* De akkár egy fotó keretben rólatok is nagyon romcsi lenne.!!

2016. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Egyetértek a plüssmacival! Egy nagyobb méretű nagyon jó ölelgetésre, ha nem lehetsz vele. :) De az óra is jó, egy egyszerű, közepes méretű minden napra hasznos lehet (kaptam én is, imádom!).

Én például örültem, ha könyvet kaptam páromtól ennyi idősen. Sok jó van, ami tiniknek való.

Esetleg ha komolyabb a kapcsolatotok, egy sima ezüst gyűrűt is adhatsz neki, szerelmetek jelképéül.

Egy nagyobb ékszerdoboz is kitűnő lehet, ha sok ékszere van otthon.

2016. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek tényleg jó ötletek :)
2016. okt. 2. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a barátnőd, és lehet örülne a plüssmacinak de 16 évesen nem biztos, mondjuk ez személytől függ... egyébként szerintem lehet hogy még esetleg valamilyen parfümnek igazán örülne, nahh meg persze csoki, az mindig bejön ;). Egyébként, én még imádom azt az ötletet, hogy veszel egy szép kisdobozt, és abba (akár szív vagy bármilyen alakú) papírfecniket raksz. Mindegyik fecnin 1-1 dolog van amit igazán szeretsz a barátnődben... és akk bele írod h: szeretem mikor nevetsz, vagy pl h kedves vagy meg ilyen cuki dolgok... én ezt nagyon imádom :D <3 remélem tudtam segíteni
2016. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!