Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. nem vagyunk igazából együtt, de volt köztünk már sokszor valami. Mondjuk úgy, hogy már 2 éve vannak ilyen "fázisaink" amelyekben olyanok vagyunk mint egy pár. Sajnos ez által teljesen rabja lettem ennek a kapcsolatnak. A fiú sokszor megpróbál meggyõzni, hogy nem kellek senkinek, hogy ciki velem barátkozni és szeret rámutatni a hibáimra. Ez elég rosszul hangzik, tudom, de aztán rákezd azzal, hogy de õ nagyon kedvel engem és õ ezt mind elnézi nekem és utalgatni szokott arra, hogy feküdjek le vele, mert elmondása szerint ciki, hogy szūz vagyok. Sajnos már lassan kezdem neki elhinni, hogy nem kellek senki másnak, és ez az érzés kikészít lelkileg. Szeretném megszakítani a barátságot, meg minden mást is és tovább szeretnék lépni, de valami mindig visszahúz. Beteges, de valamiért akkor hiányozna, mert már túl régóta játszuk ezt a kis játékot. Már volt 2-szer is, hogy közel kerültem egy-egy másik fiúhoz, de õ elijesztette õket tõlem valamivel. Nem tudom mit csináljak, teljesen megõrülök ettõl. Tud valaki segíteni?

17/L



2016. okt. 6. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Erre most mit lehet mondani... Nem tudom hogy nézel ki így elég nehéz bármit is mondani...
2016. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Ne hagyd magad meggyőzni! Ha annyira kedvelne téged, akkor nem említené folyton a hibáidat. Olyan nincs, hogy nem kellesz senkinek, hiszen mondtad is, hogy sikerült közel kerülnöd egy-egy másik fiúhoz. Ne hagyd, hogy ez a srác elijessze őket, próbáld meg megszakítani vele a kapcsolatot, mert amíg ő képben van, sajnos ez ugyan így fog folytatódni. És tényleg nehogy elhidd egy rosszindulatú szavát is. Tudod ahány ember, annyi féle ízlés :)
2016. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak siman o akar megdugni eloszor, elvenni a szuzessegedet, aztan dobni. Azert mondogatja, hogy nem kellesz senkinek. Lokd el magadtol amilyen gyorsan csak lehet, mert ez a dog csak tonkreteszi az onbecsulesedet. Ha szeretne, nem mondana ilyeneket, hanem orulten jarna veled es soha el nem hagyna.

Es nem, nem ciki, hogy szuz vagy, hanem az a ciki, hogy ez a himringyo zaklat teged, ketsegbeesesbe taszit, ezert egy normalis orszagban borton jar, mert ez verbal abusive magatartas!!!

Szabadulj meg tole, amilyen gyorsan csak lehet!!!

2016. okt. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Basszus majdnem mintha magamat olvasnam.

En tuti megszivatnam valahogy:D

2016. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Amugy szerintem azert ragaszkodsz meg hozza, mert lelked melyen tudod hogy lehetetlen vele barmi is.

2016. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Most gondolj arra hogy egy barátnőd mondja ezt neked: Képzeld, van egy barátom, aki azt mondja hogy tele vagyok hibával, és hogy feküdjek le vele mert ő neki jó vagyok így is és másnak háááát :/ Meg gáz szűznek is lenni 17 évesen, ezt is mondja. Szerintem lefekszem vele.


Most komolyan, nem néznéd kicsit hibbantnak? :D Ez egy olyan szánalmas, aljas trükk, hogy az már nem igaz. A baj ott kezdődik, hogy egy ilyen aljas embert nem csak a közeledbe engedtél, hanem a "barátod" is. Te mondanád valamely barátodnak is hogy jé, de csúnya vagy, rajtam kívül senki se fog szeretni? Ő még le is terítette a lapjait, hogy meg akar fektetni, mintha eléd dobna egy hálót, te meg gondolkozol hogy belesétálsz-e.


Még ennyi idősen nagyon naivak a lányok, és vannak csúnya emberek akik ezt kihasználják. Remélem majd írni fogod ide kommentben, hogy igazatok volt, már nem a barátom és nem beszélek vele.


Még a normális srácokat is elijeszti tőled, szóval pasizni se hagy... Nagyon behálózott téged, ilyen embereket messziről kerülni kell!

2016. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 wonder13 válasza:
100%
1 Barhogy is nezel ki soha ne nezd le magad masokert .Ne tordj olyanal aki csak lefekudni akkar veled ha szeret az mas de ha ilyeneket csinal akkor csak aszt akkarja eresztetni veled hogy nem kelesz senkinek es hatha lefekszel vele !!! Ne dolj be hulyesegnek legy onmagad !!! Ha kicsit gondolkozol akkor ahogy leirtad kozeletel mas fiukhoz de o elijesztete oket ,akkor miert ne kelenel senki masnak gondolkoz mar !! Az csak csusagol veled ! Enis fiu vagyok es van par baratom amek csak kihasznalja a noket asztan sziat mond nekik !! Hat halok be az ilyen lanyokon s ami a legroszab a lanyoknak mindig azok tetszenek meg akiik kihasznaljak oket !!!
2016. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így akar bebiztosítani magának. Azt semmiképpen ne hidd el neki, hogy nem kellesz senkinek, főleg hogy már 2 ellenpélda is volt rá. Azt te döntöd el, hogy ő e az eseted, vagy esetleg más fiú jobban bejönne, ha a barátod nem ijesztené el. Lehet ha összejöttök normálisabb lesz, de azért én inkább attól tartok hogy akkor is folytatni fogja a "játékot".


Szóval így látatlanban én leginkább azt tanácsolnám, hogy légy erős és lépj tovább ;)

2016. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!