Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan tizenéves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan tizenéves, huszonéves lány aki szeret túrázni kilométereken át, és nem csak az okos telefon létezik nála?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre manapság, hogyha lemerül a telefon meghal mindenki, ha menni kell két lépést már vége a világnak..

2016. okt. 7. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2016. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Én is szeretek menni, utazni, úton lenni. Izgalmasnak találom. Csak egyedül nem olyan jó. Ráadásul az anyagiak is korlázotnak.

19/L

2016. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szóval még van ilyen, nem tudom miért kerülöm ki őket:D
2016. okt. 7. 16:46
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne viccelj, a társaságban túrázás a legjobb dolog a világon.
2016. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy időben haverokkal jártam biciklizni, de csak fiuk, mostanság meg az interneten és az iváson kivül mást nem ismer senki akit ismerek :c
2016. okt. 7. 17:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik vagyok. Biciklizni is imádok, mondjuk egy egy napos túrára elmenni mindig van kedvem. :D
2016. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én elmennék többnaposra is de azt még a családom se vállalja be, egyedül meg nem enged éjszaka az erdő közepére anya :'D, a másik meg hogy valszeg eltévednék, azaz felfedeznék :D
2016. okt. 7. 17:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Hány éves vagy?
2016. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és 17 éves:D
2016. okt. 7. 17:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak. Csak meg kell őket találni.

23 éves Férfiként mondom, hogy még nem találtam meg azt a lányt akit nem csak az internet érdekel.

Imádok utazni, túrázni, bármi kinti dolgot csinálni... dee lány ilyen kevés van

2016. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!